Kır Düğünü Kocaeli

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri düğün dışında açılışlar, piknik, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Hakkında

Yıllardır Kavaklı sahilinde, Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri olarak çiftlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden profesyonel bir ekip ile kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. Organizasyonlarınız için planlama ve görev paylaşımı ile de eksiksiz bir gece tasarlıyoruz.


Büyük Tropikal Sosyal Tesislerinin çiftleri için sunduğu hizmet ve düğün konseptlerinden bahsedecek olursak:


Kış aylarımızda iç mekânımızda gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarınızda havuz manzarası gecenize eşlik ediyor. Yaz aylarında kapasite konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz bahçemizde kır düğünü konseptinde organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. Hem deniz hem de havuz manzarasında keyifli geceler düzenleyebiliyoruz ve uygun konsepti seçerek süslemelerimizi yapıyoruz.


Masa ve sandalye renklerimizi biz beyaz tercih ettik. Çünkü doğanın içinde huzuru ve saflığı temsil etsin istedik! Tabii ki konseptinize ve düğün çiçeğinize uygun renkteki tüller, çiçekler, dekorlar ile süslüyoruz konuklarınızın masalarını. Çiftimizin düğün masasını da pleksiden isimlerinin yazdığı ayna ile balonlar ve çiçekler ile süslüyoruz.


Çiftimizin salona giriş yapacağı gelin yolunu da özenle; benzer aksesuarlar ve renkler kullanarak tasarlıyoruz. Hatta arzu eden çiftlerimiz tekne ile kır bahçemize giriş yapabiliyorlar!


Yemekli düğünleriniz için menülerimizden çiftlerimizin seçimleri doğrultusunda eşsiz lezzetler servis ediyoruz. Yemeksiz ve kokteyl tarzı organizasyonlarınız için ikramlar servis edebiliyoruz ya da açık büfe hizmeti sağlıyoruz. Düğün pastası tercih eden çiftlerimiz için pasta kesimini bir şölene çeviriyoruz. Pastayı temin etme kısmında ise çözüm ortaklarımızdan destek alabiliyoruz. Her koşulda mutfağımızdan hijyen koşullarına dikkat ederek ve kaliteli malzemeler seçilerek hazırlanan tatlar çıkıyor diyebiliriz!


Bütün bunların yanında; doğanın içinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda, orkestramız veya müzik grubumuz tarafından müzik ziyafetiniz gece boyunca sürdürülebilecek.


Eğer siz de Kocaeli kır düğünü bahçesi arayışı içerisindeyseniz formu doldurarak Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri ile iletişime geçebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kavaklı Sahili Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri

 • Adres tarifi:

  Tesisimiz Kavaklı sahilindedir.

 • Haritadaki Konumu

  Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.