Kır Düğünü Kayseri

Umut Tepesi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Umut Tepesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Umut Tepesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Umut Tepesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Umut Tepesi Sıkça Sorulan Sorular

Umut Tepesi düğün fiyatları ne kadar?

Umut Tepesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Umut Tepesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Umut Tepesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Umut Tepesi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Umut Tepesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Umut Tepesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Umut Tepesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Umut Tepesi düğün dışında nişan, parti, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, kına, sünnet düğünü, baby shower ve piknik hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Umut Tepesi Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir faaliyette olan mekânımızda restoran ve cafe olarak hizmet veriyoruz. Hem açık alanımız hem de iç mekânımız ile canlı müzik ve yemek gibi hizmetler sağlıyoruz. Uzman çalışan kadromuz ve işini severek ve güler yüzlülük ile yaparak misafirlerimizi ellerinden geldiği en iyi şekilde ağırlıyorlar. Umut Tepesi Talas mevkiinde Kayseri’nin en kalabalık ilçelerinden birinde bulunuyor. Şehir merkezine çok yakın olmamıza rağmen bir rekreasyon alanı olduğumuz için şehir karmaşası ve gürültüsünden arınmış bir durumdayız. Misafirlerimize burada doğa ile iç içe ve bir ortam ve temiz havada bulunma şansı veriyoruz.

Restoranımızda sahip olduğumuz harikulade bir kır bahçesi var. Burası yemyeşil çimleri ve ağaçlar ile çevrili oluşu ile oldukça cezbedici bir yer. Aldığımız geri dönüşler ve istekler doğrultusunda bir süre önce burada düğün organizasyonları yapmaya karar verdik. Şimdi Umut Tepesi olarak sahip olduğumuz işletme deneyimleri ve bilgi birikimlerini bu alanda da değerlendiriyor ve mekânımıza yaraşır düğünler yapıyoruz. 1000 metre karelik geniş bir alana sahip olduğumuzu da söylemeden geçemeyeceğiz. Zira bu geniş alanda kalabalık bir davetli sayısını rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Geniş bir aile ve arkadaş çevresine sahipseniz sizi burada ağırlamaktan ötürü mutluluk duyarız.

Gerekli hazırlıklar ve süslemeler için dışarıdan organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz ancak müzik işini bize bırakmanızı tavsiye ederiz. İşinin ehli harika müzisyenler ile çalışıyoruz ve size de aynı hizmeti sunabiliriz.

Mekânımızda düğünler haricinde başka konularda da toplu grupları ağırlıyoruz. En çok gerçekleştirdiğimiz diğer etkinlikler ise; evlenme teklifleri, nişan merasimleri, bekârlığa vedalar ve kına geceleridir. Eğer bu tarz bir organizasyon gerçekleştirmek için tam da hayal ettiğiniz türde bir mekân arayışındaysanız Umut Tepesi Kayseri iletişime geçmeniz için sizi davet ediyor. Hemen sayfadaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Reşadiye Mah. No:18 Dönmeç Cad. Talas / Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Umut Tepesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.