Kır Düğünü Kayseri

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri Hakkında

Yemyeşil bir bahçede ya da havuzbaşı bir alanda profesyonel bir ekiple evliliğinizi taçlandırmak ister misiniz? Yanıtınız “Evet!” ise Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri Kayseri’de sizi bekliyoruz.

Uzun yıllardır hizmet sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Sadece sosyal tesis olarak hizmet sağlamakla kalmıyor düğün salonu ve fotoğrafçılık gibi alanlarda da size yardımcı oluyoruz. Kapılarımızı her zaman memnuniyetle açıyor ve en özel günlerinizin parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Daima müşteri yanlısı bir yaklaşım benimsiyor ve sizin istekleriniz doğrultusunda bir organizasyon akışı planlıyoruz.

Salon olarak birbirinden farklı kapasiteye sahip ve çeşitli özellikleri olan yerlerimiz bulunuyor. Havuzbaşı olarak adlandırdığımız alanımızda 1000 kişi, Altun Salon ismini verdiğimiz tesisimizde ise 300 kişi kapasiteli hizmetler sunuyoruz. Misafir sayınıza ve beğenilerinize göre kendinize uygun bir alanda düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi davetlerinizi verebilirsiniz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek ne tür istekleriniz olduğunu tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Sizden önce yaptığımız çalışmalar hakkında bazı bilgiler vererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Doğru hizmet sunabilmek için çalıştığı alanda uzman kişilerle karşınıza çıkıyoruz. Uzun yıllardır aynı ekiple çalıştığımız için aile sıcaklığımızın size de yansıyacağına inanıyoruz. Doğru planlama ve güzel bir süreç yönetimiyle harika bir düğün yaşamanızı istiyoruz. Her bütçeye uygun fiyat alternatiflerimizle sizin de zorlanmadan kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerini kurarak kesintisiz bir eğlence yaşamınızı istiyoruz. Dilerseniz mekan süslemesi için dışarıdan bir organizasyon firması da getirebiliyorsunuz. Yemekli ve yemeksiz davet alternatiflerimizle sevdiklerinizle keyif dolu saatler geçirebilirsiniz.

Siz de Kayseri sosyal tesisleri arasında yer alan Foto Yılmaz Sosyal Tesisleri’nin değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Develi Kayseri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.