Toros Mekan Kır Bahçesi

E-posta Gönder

  • Sındırgı, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Toros Mekan Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Toros Mekan Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Toros Mekan Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Toros Mekan Kır Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Toros Mekan Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Toros Mekan Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Toros Mekan Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Toros Mekan Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Toros Mekan Kır Bahçesi Hakkında

Toros Mekân Kır Bahçesi olarak hayal ettiğiniz organizasyonların hiç uzak olmadığını söylemek istiyoruz!


Profesyonel ekibimizle beraber gelin adaylarının istediği gibi bir kına gecesi organizasyonu tasarlıyor, davetlileri hayran bırakıyoruz. Yılların verdiği bilgi ve deneyimle beraber unutulmayacak organizasyonlar tasarlıyor, gelin adaylarının isteklerini anlayabiliyoruz. Anlayışlı ve güler yüzlü ekibimizle beraber organizasyonlarınızı gerçekleştiriyor, gelin adaylarının en yakın arkadaşı oluyoruz.


İyi bir iletişim kurmanın kına gecesi organizasyonları gerçekleştirmekte bir numaralı kural olduğunu düşünüyoruz. Çünkü kına gecesi için gelin adaylarının isteklerini gerçekleştirmek ve mekânda yer vermek oldukça önemli. Gelin adaylarının fikirlerini öğrendikten sonra onların gönül rahatlığınca eğlenmesini sağlıyor, geriye kalan tüm detaylarla biz ilgileniyoruz.


Bizi tercih etmek istiyorsanız bu özel günde yazımızı okuyarak hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazı bitmeden iletişim kurmak isteyeceğinize eminiz!


İlk olarak gelin adayları için mekanımızda kına gecesi malzemelerini konumlandırıyoruz. Çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimiz aracılığı ile temin ettiğimiz kına mumu, kına süslemeleri ve kına tahtı istediğiniz konseptte hazırlıyor, mekanımızın en güzel yerinde yerini alıyor. Dilediğiniz tülleri seçebilirsiniz. Mekanımızı renklendirebilir, farklı bir havaya bürünmesini sağlayabiliriz. Kına gecesi organizasyonlarında çok fazla çiçek aranjmanı kullanıyoruz. Ekstra ücretlerle mekanımızın her yerini güzel çiçeklerle süsleyebilir, hayal ettiğiniz geceye ulaşmanızı sağlayabiliriz.


Kına gecesi organizasyonlarınız için geleneksel başta olmak üzere birçok konseptte hizmet veriyoruz. Kına gecesi konseptlerinden en çok tercih edilenler ise şöyle; Hint, Osmanlı, Roman ve prenses konsepti. Hangi konseptimizi tercih etmek istiyorsanız organizasyon ekibimizle beraber yerine getirmekten büyük mutluluk duyacağız. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirebilir, farklı konseptleri mekanımıza uyarlayabilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı Toros Mekân Bistro’da gerçekleştirebilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizimle iletişim kurmanız çok kolay. Sayfada yer alan fiyat teklifi al butonunda sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mahallesi, Soğütlüdere Cad. Namik Kemal Sokak, 10330 Sındırgı/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.