Zuhal Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Milas, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına gecenizi başından sonuna başarılı organizasyonla geçirmek ister misiniz?

Geçmişimizden bugüne kına gecelerine çok önem veriyoruz düğüne bir adım kala yapılan en güzel gecelerden biri. Yıllardır sevincin ve hüznün bir arada yaşandığı bugünde şık gözükmek istiyorsunuz değil mi?

Kına ve bekarlığa veda partinizde klasiklerden uzaklaşarak size farklı tarzda hizmet sunuyoruz. Osmanlı ve modern tarzda kaftanlar renk seçeneklerinin bol olduğu bindallılarla hoş görüneceğinizden eminiz. Sizinle önceden kına mumundan başlayarak kına tepsinize kadar seçenekler sunuyoruz. Sevdiklerinize kına hatırası olarak seçtiğiniz ürünlerden hediyelik hazırlayarak ikramlarla mekânın girişine koyuyoruz. Kına dans ekibimizle mumlar içinde kırmızı halıdan yürüyorsunuz. Dans ekibimiz size özel koreografiler gerçekleştirerek organizasyonunuzu renklendiriyor. Ardından kına müziği eşliğinde kınanız yakılıyor. Biliyoruz kına yakılırken hüzünlü bir ortam yaşanıyor hemen sizi ve ailenizi eğlendirmek için hareketli müzikler çalıyoruz.

Oynarken çok yoruldunuz değil mi? Hemen sizi kına tahtına oturtuyoruz. İstediğiniz renk tonlarında hazırladığımız tahtın üstünü canlı çiçeklerle süslüyor yağmur damlası gibi aşağı doğru yağan ışıklandırmamızla prensesler gibi görünüyorsunuz. Etrafınızı saran puflar koyarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz Düğün ve kına organizasyonları dışında çiçekçilik ve fotoğrafçılık alanında da hizmet vermekteyiz. Sizin için bindallınıza uygun özel çiçekler hazırlayarak profesyonel fotoğraf makinamızla konsept fotoğraflarınızı çekebiliriz.

Kına gecesi organizasyonunun her aşamasında uzman oluşumuz ayrıntıcı ve titiz çalışma prensibimizle güzel bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Günler geçse de “O gün çok eğlenmiştik.” diyebileceğiniz hatıralarınızın olmasını sağlayıp akıllardan silinmesen anlar geçirmenizi sağlıyoruz. Özel günlerinizde size danışmanlık etmemizi istiyor ve organizasyonunuzu planlamamızı istiyorsanız bizimle yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Bütün istediklerinizi bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim

Murat Ekin

  • Adres: MilasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!