Maya Tasarım Organizasyon

E-posta Gönder

  • Fethiye, Muğla.

Maya Tasarım Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Maya Tasarım Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Maya Tasarım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Maya Tasarım Organizasyon Hakkında

En özel anlarınızı, en güzel konseptlerle taçlandırmak için uzun yıllardır çalışıyoruz. Maya Tasarım ailesi olarak Muğla’da tasarladığımız kına geceleriyle, konsept organizasyon modasının öncüleri arasında yer alıyoruz. Alanında uzman ekibimizle kendinizi özel hissedeceğiniz bir davet organize etmek için kaliteden ödün vermeden kusursuzluk ilkesi ile hizmet sunuyoruz. Her detayı sizin için en ince ayrıntısına kadar tasarlıyor, masalsı bir davete ev sahipliği yapmanızı ve geleneksel motiflerle bezenmiş bir atmosferde harika bir gece geçirmenizi de sağlıyoruz… Nasıl mı? Anlatalım:

Öncelikle isteklerinizi öğrendiğimiz bir planlama görüşmesi düzenliyoruz. Bu sayede birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı buluyor, konseptiniz için tarzınızı da keşfediyoruz. İsteklerinize uygun en güzel geceyi bizim tasarlayacağımızdan emin olmanız için de görüşmelere çok önem veriyoruz, karşılıklı güven bağlarını kurduğumuz görüşmenin ardından kına mekanınız için süslemelere başlıyoruz.

Süsleme ve düzenlemelerde mekanın en güzel köşesini sizin için ayırıyoruz. Burada, renk renk kına tahtlarımızdan dilediğinize yer veriyor, altın sarısı işlemeli modellerimizle geleneksel kına konseptini stilize etmeye başlıyoruz. Beyaz, kırmızı, pembe ve mor gibi renklerde tüllerle cibinliği tasarlıyor kına köşenizde adeta bir Osmanlı sultanını anımsatmanızı sağlıyoruz. Sevdiklerinizi karşılayacağımız kına masası, LED’ler ve tüllerle bezenmiş gelin yolu ve davet alanını da şık bir şekilde dekore ediyoruz. Masa düzeni, dans pisti ve sahne kurulumunu yaptığımızda zarif birkaç dokunuşlar göz kamaştırıcı bir atmosfer yaratıyoruz… Kaftan, kına aksesuarları ve merasim malzemelerini de sizin için temin ettiğimizi biliyor musunuz? Çünkü mekanın şıklığı kadar zarafetinizi ortaya çıkaracak detaylara, her renk ve model kaftan ile tarzınıza da etki etmeye özen gösteriyoruz.

Her ayrıntısıyla özel olarak dizayn edilen bu gecede konuklarınızı da en iyi şekilde ağırlıyoruz. Davet menülerinin ikramı, kuru kına ve hediyelik eşya dağıtılması görevlerini de üstleniyoruz. Ses sanatçılarımız, orkestramız ve DJ performanslarla eğlencenin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlıyoruz. Muğla kına organizasyonunuza; dans gösterileri, nedime gruplarının kına merasimi şovları ve koreografileriyle damga vuruyoruz. Dilediğiniz yerde ve davette fark yaratan konseptler tasarlamak, gösterilerimizle gecenizi kusursuz eğlenceye dönüştürmek için heyecanla sizi bekliyoruz.

Maya Tasarım Organizasyon Muğla iletişim formunu doldurarak randevu alabilir, görüşme için Fehtiye’de yer alan firmamızı ziyaret edebilir ve fiyat teklifleri alarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.