Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Muğla

Fundamental Dans ve Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    50.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Fundamental Dans ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
50.000 TL'den fazla

Fundamental Dans ve Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fundamental Dans ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Fundamental Dans ve Organizasyon Hakkında

Fundamental Organizasyon farklı konseptlerde kına ve bekarlığa veda organizasyonları düzenleyen, merkezi Bodrum dahil olmak üzere Ege Bölgesi’nin en çok tercih edilen firmalarından! Gelin adayının istekleri doğrultusunda özel oluşturulmuş koreografileriyle profesyonel dansçı ekibinden mekan süslemeye, birbirinden güzel kostümlerden müzik seçimi ve yemek servisine tüm ihtiyaçları temin ederek karnaval havasında bir eğlence yaşatmak için çalışıyor.

Deneyim

Anadolu Ateşi’nin farklı gösterilerinde yer almış, Avrupa ve Kanada’da solo performanslar sergilemiş ve workshoplar düzenlemiş olan kurucumuz, sektöre Fundamental Dance Academy’i kurarak adım atmış. Sonrasında da Fundamental’i tüm hizmetlerin tek çatı altında toplandığı bir organizasyon firması haline getirmiş. Fundamental, kurucumuz Funda Hoşbil’in deneyimleri ile bugüne kadar pek çok kına eğlencesinin organizasyonunu yaptı. Sektörün ihtiyaçlarına göre hizmetlerine yenilerini ekledi.

Hizmetler

Firmamız organizasyonunuzu güzelleştiren; başta dans grupları, kostümler ve süslemeler olmak üzere A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir firma. Geleneksel kına gecesi çizgisinden yola çıkarak trendlere uygun davetler düzenliyoruz. Birbirinden güzel dans gösterilerimiz ve ilgi çekici kostümlerimizle unutulmaz bir eğlence yaşatıyoruz. Eğlenceyi kişiye özel planlıyor, mekan içerisinde gereken hazırlıkları yapıyoruz.

Kostüm seçimini ise davetin detaylarına göre belirliyoruz. Çeşit çeşit kiralık bindallı ve kaftan seçeneği sunuyoruz. Yine kiralık olmak üzere kubbelisinden klasiğine farklı modellerde kına tahtı sağlıyoruz. Konuklarına sürpriz yaparak dans gösterilerine dahil olmak isteyen gelin adaylarını hazırlıyoruz. Hayallerinden yola çıkarak kına konseptini oluşturuyor, bu konsepte uygun mekan süslemelerine karar veriyoruz.

Dekorasyon Süsleme

Çoğunlukla ya oldukça geleneksel ya da modernize edilmiş kına eğlenceleri tercih ediliyor. Geleneksel olanlarında mekanlarda daha çok kırmızı renk kullanıyoruz. Güller, mumlar, hediyeler ve şerbet gibi ikramlar da geleneksel konsepti tamamlıyor. Daha modern olanları için, beyaz dekor ve süslemelerin doğal malzemelerle harmanlanmış halini tercih ediyoruz. Tüller, pampaslar, canlı çiçekler gibi…

Ek Hizmetler

Kına eğlencenizde yemek ya da kokteyl ikramı olacaksa catering firmalarıyla görüşüyor ve istediğiniz menüyü oluşturuyoruz. Eğlencenizi kayıt altına alacak profesyonel fotoğrafçılarla çalışıyoruz, çekim türü ve detaylarını belirliyoruz. Gerektiğinde barkovizyon temin ediyor, fotoğraflarınızdan slaytlar hazırlıyoruz. Konuklarınıza ömür boyu hatıra olarak saklayacakları kişiselleştirilmiş hediyelikler de hazırlıyor, ayrıca konsept doğrultusunda farklı figürlerle hintkınası yapıyoruz.

Fundamental Organizasyon olarak Muğla kına organizasyon firmalarına yeni bir soluk getirdik. Beklentilerinizin tümünün karşılanacağı bir kına gecesi hayal ediyor, bu çok özel eğlencenizi alışılmışın dışında ve farklı hizmetlerle donatılmış bir şekilde yaşamak ve misafirlerinizle paylaşmak istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Bunun için sayfadaki iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Eski Çeşme, Şapel Sk. No:25 48400 Bodrum/ Muğla

  • Haritadaki Konumu

    Fundamental Dans ve Organizasyon Yol Haritası

Fundamental Dans ve Organizasyon Yorumları (5)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Pınar & Soner

Düğün Tarihi: 12.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Personelden idareye kadar herkes çok samimi ve alakalı. Birinci sınıf hizmet ve fiyat ilişkisi çok dengeli. Öneriyoruz.

Sirin & Erdal

Düğün Tarihi: 29.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

ağustosta düğünümü organize ettik elinden gelen herşeyi bizim için yapan funda hanıma tekrar burdan sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum. kimse ne mağdur ne mutsuz oldu herşey de hayalimdeki gibi gerçekleşti tüm çalışanların emeklerine sağlık diyorum tavsiye ederim

Ebru & Hayri

Düğün Tarihi: 08.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Funda Hanım ve ekibi çok çok profesyonel de gerek şovlar gerek detaylar Her şey mükemmel geçti bütün çiftlere öneriyoruz kendisine ve ekibine teşekkür ederiz

Ayşe & Zeki

Düğün Tarihi: 06.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

baştan sona tüm detaylar harikaydı. Yüksek kalitede bir mekan bence bir gidin görün mutlaka derim.

Rezan & Can

Düğün Tarihi: 25.07.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğünü ve Kına mı bir arada yaptım Gerek Catering gerek müzik gerek görsel şovlar mükemmeldi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.