Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Muğla

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Hakkında

Kına eğlenceleri oldukça renkli ritüeller arasında yer alıyor. En eski Türk geleneklerinden biri olmasına karşın zaman içerisinde içerik konusunda değişiklik gösteren kına merasimleri eskiye nazaran günümüzde daha çok eğlence odaklı bir kutlama olarak sürüyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte felekten unutulmaz bir gece çalmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Muğla kına organizasyon firmaları arasında Düğüncüm Düğün ve Kına Organizasyon isimli markamızla dikkatleri üzerimize çekiyoruz. İşimizi severek yapıyor ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bizim için çiftleri memnun edebilmek çok önemli. Uzun zamandır organizasyon alanında faaliyetlerimizi sürdüren bir firmayız. Odak noktamız ise kına eğlenceleri ve düğünler. Siz de A’dan Z’ye her şeyin kusursuz olduğu ve tüm beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Bu esnada hem sizi tanıyor hem de kendimizden bahsediyoruz. Çalışmalarımızın neler olduğu hakkında bilgi veriyor ve sizin bizden neler beklendiğinizi öğreniyoruz. Dünyada öne çıkan tüm trend organizasyon akımlarını yakından takip ediyoruz. İçerikleri sizin beğeninize sunuyoruz. Beğendiğiniz bir fikir olursa başarıyla uyguluyoruz.

Bir kına gecesinde ihtiyacınız olan tüm hizmeti bizden alabilirsiniz. Şakalı el pankartları, kına tepsisi, kına tahtı, mekan süslemesi için gereken malzemeler, kına yakma ritüelinizi tamamlayacak malzemeler ve daha neler neler… Hepsine bizimle çalışarak ulaşabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize uygun bir hizmet sunuyoruz. İstemediğiniz ya da içinize sinmeyen hiçbir detaya yer vermiyoruz. Sizinle sürekli irtibat halindeyiz. Bize rahatlıkla isteklerinizi ifade edebilirsiniz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bir görüşme yapmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna basmayı unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Bodrum

  • Haritadaki Konumu

    Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.