Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Fundamental Kına Gecesi Organizasyon
22 5 5

Bodrum

Fundamental Kına Gecesi Organizasyon

8.000 TL ve üzeri
2M Organizasyon
1

Menteşe

2M Organizasyon

1.500-2.250 TL
Ezgi Müzik Düğün Kına Organizasyon
14

Merkez

Ezgi Müzik Düğün Kına Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kına eğlenceleri oldukça renkli ritüeller arasında yer alıyor. En eski Türk geleneklerinden biri olmasına karşın zaman içerisinde içerik konusunda değişiklik gösteren kına merasimleri eskiye nazaran günümüzde daha çok eğlence odaklı bir kutlama olarak sürüyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte felekten unutulmaz bir gece çalmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Muğla kına organizasyon firmaları arasında Düğüncüm Düğün ve Kına Organizasyon isimli markamızla dikkatleri üzerimize çekiyoruz. İşimizi severek yapıyor ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bizim için çiftleri memnun edebilmek çok önemli. Uzun zamandır organizasyon alanında faaliyetlerimizi sürdüren bir firmayız. Odak noktamız ise kına eğlenceleri ve düğünler. Siz de A’dan Z’ye her şeyin kusursuz olduğu ve tüm beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Bu esnada hem sizi tanıyor hem de kendimizden bahsediyoruz. Çalışmalarımızın neler olduğu hakkında bilgi veriyor ve sizin bizden neler beklendiğinizi öğreniyoruz. Dünyada öne çıkan tüm trend organizasyon akımlarını yakından takip ediyoruz. İçerikleri sizin beğeninize sunuyoruz. Beğendiğiniz bir fikir olursa başarıyla uyguluyoruz.

Bir kına gecesinde ihtiyacınız olan tüm hizmeti bizden alabilirsiniz. Şakalı el pankartları, kına tepsisi, kına tahtı, mekan süslemesi için gereken malzemeler, kına yakma ritüelinizi tamamlayacak malzemeler ve daha neler neler… Hepsine bizimle çalışarak ulaşabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize uygun bir hizmet sunuyoruz. İstemediğiniz ya da içinize sinmeyen hiçbir detaya yer vermiyoruz. Sizinle sürekli irtibat halindeyiz. Bize rahatlıkla isteklerinizi ifade edebilirsiniz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bir görüşme yapmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna basmayı unutmayın.

İletişim

Arzu Görgülü

  • Adres: Bodrum

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!