2M Organizasyon

E-posta Gönder

2M Organizasyon
  • Menteşe, Muğla.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

2M Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

2M Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

2M Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

2M Organizasyon Hakkında

2M Organizasyon olarak Muğla’da size hayalini kurduğunuz kına eğlencesini tasarlıyoruz.

Beklentilerinize uygun şekilde rengarenk aksesuarlar kullanıyor, göz alıcı dekorlarla davet mekanınızı hazırlıyoruz. Üzerinden yıllar geçse dahi unutmayacağınız bir eğlenceye şimdiden hazır olun. Muğla kına organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte hizmet veriyoruz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Kına eğlencenizi planlarken her detayı ayrıntılı şekilde düşünerek planlama yapıyoruz. Kendimizi daima geliştiriyor, alanımızda moda olan trendleri yakından takip ediyoruz.

Bizim tek isteğimiz sizin memnun olmanız. Bu nedenle organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir eğlence düzenlemek istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Tecrübelerimizle yol gösteriyor, arzu ederseniz fikir veriyoruz. Bugüne kadar çiftlerimizle hep iyi anlaştık. Sizinle de oldukça iyi anlaşacağımızı düşünüyoruz.

Kültürümüzün en eski değerlerinden biri olan kına gecesi kutlamanız için sağladığımız hizmetler neler mi? Hemen anlatalım…

Öncelikle davet mekanınızı seçtiğiniz kına konseptinize uygun dekor ve aksesuarlarla süslüyoruz. Davet alanının tüm misafirler tarafından görülen en güzel köşesine modern kına tahtı yerleştiriyor, tahtın etrafını çiçeklerle süslüyoruz. Kına gecenize uygun olması için ihtişamlı aksesuarlar kullanıyoruz. Konuklarınızın oturacağı masa ve sandalyeleri konseptinize uygun olarak süslüyor, mekanda görsel düzenlemeler yapıyoruz. Kına merasiminde ihtiyacınız olan yaş ve kuru kına, hediyelik eşyalar, el mumu, el gülü, gelin ve damat yüz örtüsü gibi tüm ekipmanları da sizin için temin edebiliyoruz.

Profesyonel dans gösterileriyle kına gecenizi karnavala dönüştürüyoruz. Kına ekibimiz organizasyonunuza özel dans koreografileri hazırlıyor. Dilerseniz siz de provalar yaparak, kendi dansınızı oluşturabilirsiniz. Amacımız size ve konuklarınıza farklı bir eğlence sunmak. Orkestranın kına geceniz için oluşturacağı özel repertuvarla da eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

2M Organizasyon’un dokunuşlarıyla kına gecenizi güzelleştirmek isterseniz sayfanın üstünde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Emirbeyazıt, Kurşunlu Çıkmazı Sk. No:3 Menteşe

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.