Nazlım Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Nazlım Kına Organizasyon
  • Merkez, Hatay.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nazlım Kına Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    15.000-25.000 TL

Nazlım Kına Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Nazlım Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Nazlım Kına Organizasyon Hakkında

2007 yılından bu yana Nazlım Kına Organizasyon çatısı altında hayatınızda unutulmaz bir gece olarak hatırlayacağınız kına gecelerine imza atıyoruz. Eğer siz de gelenek ve göreneklerimi özenle hayata geçireceğimiz bir kına gecesi veya eğlenceli bir bekarlığa veda partisi istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Deneyimli ekibimiz organizasyonun başından sonuna kadar her şeyiyle ilgileniyor ve çiftlerimizi bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Deneyim
Son derece profesyonel bir ekibimiz var. Organizasyonlarımızda 2 ekiple birlikte çalışıyoruz. Nazlım Kına Organizasyon’da prensip olarak başında olmayacağımız davet ve organizasyonları asla kabul etmiyoruz. Bizim çalışma şeklimize göre gecenin her adımı titizlikle planlanmalı. Organizasyonlarımızı çiftlerimizin tam da istediği gibi gerçekleştirerek her gecenin sonunda memnun ve mutlu çiftlerimizin övgülerini alıyoruz. Davet sektörünün yeniliklerini takip ederek kendimizi ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz.

Hizmetler
Hatay kına organizasyonu kapsamındaki hizmetlerimiz oldukça zengin. Sizi dinledikten sonra kına gecenizi istekleriniz doğrultusunda planlıyoruz. Kına konseptinize göre farklı kına tahtlarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Kaftanlarımızın el işçiliğine ve motiflerine hayran kalacaksınız. Vücut ölçülerinize ve zevkinize uygun bir kaftan seçtikten sonra gelin kına tacınız da takıp istediğiniz görünüşe kavuşabilirsiniz. Daha sonra müzikleri ve giriş dansını belirlemek geliyor.

Kına paketlerimizde ayrıca gelinin arkadaşlarına kaftan, kına tacı, tef, el gülleri ve halay mendilleri de temin ediyoruz. Kına tepsisi, kına sepetleri, dans şovları, Hint kınası, gecenin ilerleyen saatlerinde bereket testisi ve davul zurna gibi renkli hizmetleri de alabilirsiniz. Misafirlerinize özel hediyelikler ve kına dağıtımı ile lezzetli ikramların servisi gibi önemli detaylarla ilgilenerek mükemmel bir gece yaşamanızı garanti ediyoruz.

Dekorasyon / Süsleme
Masa ve mekan süslemelerimizi kına gecesinde görmek istediğiniz konsepte göre belirliyoruz. Kişiye özel süsleme tasarımları da yapabiliriz. Kırmızı tüller, sarkan çiçekler ve kumaşlar en gözde süsleme parçalarımızın başında geliyor. Organizasyonu gerçekleştirdiğimiz mekanda zemini gelin adayımızın adıyla kaplıyor ve hoş bir görüntü yaratıyoruz. Tahtımızla uyumlu kına sehpası ve şamdan gibi diğer aksesuarlar modern olduğu kadar otantik izler taşıyor.

Hatay kına organizasyon şirketlerini değerlendirirken dört dörtlük bir hizmet almak isterseniz, Nazlım Kına Organizasyon’dan başka bir firmaya ihtiyacınız yok! Deneyimli ekibimiz her an tüm isteklerinize hızlı çözümler yaratırken, gelin adayımıza ve misafirlerine bir düğün kadar çok konuşulacak kına geceleri hazırlıyor. Kına paketlerimiz ve kişiye özel hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için yandaki formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.