Makas Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Makas Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000-7.500 TL

Makas Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Makas Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Makas Organizasyon Hakkında

Yılların verdiği bilgi birikimiyle profesyonel bir ekip birleşti; Makas Organizasyon markası ortaya çıktı! Siz de Hatay kına organizasyon firmaları arasında seçim yapmak üzereyseniz fark yaratan hizmet kalitemizden yararlanmaya ne dersiniz?

İster bir düğün salonunda isterseniz de bir otelin davet alanında sizinle buluşabiliriz. Özel günlerin mimari olmak üzere her düğün mekânı için farklı giydirme ve aksesuar seçeneklerine sahibiz. Nasıl bir gece istediğinizi bize anlatmanız ve sevdiklerinizle vakit geçirmek adına nasıl bir organizasyon akışı talep ettiğinizi söylemeniz yeterli.

Eğer Osmanlı temasında bir kına töreni istiyorsanız altın varaklı kına tahtını seçmeye ne dersiniz? Mekânı önceden inceleyerek tüm davetlilerin görebileceği yere konumlandırdığımız taht sayesinde seremonin her anı konuklar tarafından izlenebilecek. Özenle hazırlanan kına köşesinde kırmızı renklere yer veriyoruz. Aynı tonlara sahip nedime sandalyeleriyle de şık bir görüntü oluşturuyoruz.

Kına alanın tam ortasında ise altın sarısı ve pullu detaylara sahip bir örtü yer alıyor. Konseptle uyumlu kına tepsisini de tam üzerinde görebileceksiniz. Böylece kına merasimi için gerekli tüm malzemeleri temin etmiş olacağız. Gelin-damat örtüsünü de unutmuyoruz. Geleneksel nedime mendil ve mumlarını da arkadaşlarınıza teslim ediyoruz.

Şüphesiz ki kına gecelerinin en güzel anlarının mimari müzisyenler oluyor. Davetliler en güzel şarkılarla pisti doldururken siz de arkadaşlarınızla beraber stres atıyor, düğün öncesinde yoğun geçen dönemi unutuyorsunuz. Profesyonel müzisyenlerimiz kına gecesi şarkı seçimini de size bırakıyorlar. Böylece zevkinize uygun bir müzik listesiyle birlikte davetlilerle dans edebiliyorsunuz.

Kına gecesinin yanında düğün törenlerinde de faaliyet gösteriyor, tüm süreci çiftle birlikte yönetiyoruz. Üstelik bugüne kadar birçok nişan, söz, kurumsal etkinlik organize ettik. Kısacası tüm organizasyon türlerinde hizmet verebilir, sürecin doğru olarak ilerlemesinde destek olabiliriz. Siz de Makas Organizasyon Hatay ile çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Harbiye Mh.Atatürk Blv.No:540 ilyamar Market yani M.Sakine Avcı Apt, 31145 Defne/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Makas Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.