Events Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Events Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Events Wedding Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Events Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Events Wedding Hakkında

Kına töreninizi benzersiz kılmak ister misiniz? Geleneksel kına gecesi konseptleri ile modern bir çizgide buluşuyor, hayallerinizi gerçekleştiriyoruz! Peki biz kimiz?

Hayallerinizin ötesinde bir gece tasarlamak için hazırlanan Events Wedding ekibiyiz! Kalabalık bir ekip ve davetlerini tasarladığımız çiftlerimizle büyük bir aileyiz! Referansımız ise her zaman düzenlediğimiz davetler ve mutlu çiftler… Sizin davetleriniz için neler yapabiliriz?

Öncelikle görüşmeler düzenleyerek isteklerinizi dinliyoruz. Hayallerini kelimelere dökmenin heyecanını yaşayan çiftlerimizle beraber benzersiz bir gece düzenlemek için detayları en küçük ayrıntısına kadar inceliyoruz. Organizasyon düzenlemek planlama, zamanlama ve dikkat gerektirir. Biz de bu konuda son derece iddialıyız! Aylar öncesinden irtibat sağlamayı tercih ettiğimiz davetlerinizden önce, isteklerinizi dinlemekle de kalmıyoruz! Davet mekânınıza ziyaretler yapıyor, örnek masalar hazırlıyoruz. Bütün çalışmalarımız ve hazırlıklarımızdan haberdar olarak önerdiğimiz hizmetleri ve örneklerimizi inceledikten sonra karar verdiğinizde hazırlıklara başlıyoruz!

Events Wedding Hatay ailesi olarak isteklerinizi anlıyor ve en iyi şekilde cevap vermeye başlıyoruz. Bu yüzden sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz “Sağladığımız Hizmet İçeriği” bölümünde bulunan hizmetleri sunuyoruz, demekle yetinmiyoruz! Evlilik sürecinizde en fazla detaya sahip olan kına gecenizde ihtiyacınız olan detaylara uygun olacak şekilde hareket ediyoruz. Nasıl mı? Anlatalım!

Ek hizmetler sunabiliyor, anlaşmalarımıza göre hareket ediyoruz! Sizi standart kına paketlerimizden yararlanmak zorunda bırakmıyoruz. Kişiye özel kına gecesi organizasyonu ve belki de farklı kültürel dokunuşlarla şık bir kına merasimi için alternatifler sunuyoruz. En özel ve farklı organizasyonu tasarlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın!

Events Wedding olarak Hatay kına organizasyon şirketleri arasında bizi tercih etmenin ayrıcalıklarını yaşayacağınız gece için hazırlıklara başlıyoruz…

Yapmanız gereken ise sayfamızda yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak Events Wedding ile iletişime geçmek!

İletişim

  • Adres:

    Harbiye yolu üzeri Sinanlı kavşağı Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Events Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.