Elifce Kendimce Organizasyon

E-posta Gönder

  • Merkez, Hatay.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Elifce Kendimce Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    2.500 TL'den az

Elifce Kendimce Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Elifce Kendimce Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Elifce Kendimce Organizasyon Hakkında

Geleneklerimizin günümüze en güzel yansıması olan kına gecenizi, tam da hayalini kurduğunuz şekilde yaşamak ister misiniz? Cevabınız ‘’evet’’ ise sunduğumuz hizmetlerle hayallerinizi yaşama şansı yakalayacağımızdan bahsetsek…

Peki neler yapıyoruz?

Elifce Kendimce Kına Organizasyon İskenderun/Hatay’da kına gecenizi yapacağınız mekânın yeterli ışıklandırma sistemi yoksa gerekli tüm donanımlara sahip ekipmanlarımızla farklı ışıklandırma olanağı sağlıyoruz. Bunun dışında masa ve sandalye düzenlerinin yapılması, ses sistemlerinin kurulması, misafirlerinize yemek servisinin sunulması gibi birçok ihtiyacınızı ortaklık kurduğumuz profesyonel ekipler aracılığıyla karşılıyoruz.

Bu özel gecenizde gönlünüzce eğlenmeniz bizim için çok önemli! Bu yüzden çeşitli konseptler oluşturan dans ekipleriyle bir koreografi hazırlayıp davetlilerinizin karşısına öyle çıkabilirsiniz. Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemimizle size unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak istiyoruz. Bu özel gününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz.

Kına gecenizde alanımıza girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz giriş yolumuzu süsleyebileceğiniz aksesuarlarımız bulunuyor. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin sevincini yaşayın istiyoruz. Kına gecenizi renklendirecek kına ekibimiz, özel kıyafetleriyle yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Kına geceleriniz için isteğiniz dahilinde kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı teminatı hizmeti de verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak!

Şimdiye kadar eşsiz organizasyonlar düzenleyerek fark yarattık. Şimdi sıra geldi sizin kına gecenizi hayallerinizdeki gibi yaşamanızı olanak sağlamaya! Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Hatay kına gecesi organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.