Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Hatay

Divinya Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Divinya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Divinya Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Divinya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Divinya Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır şehrimizin ve çevresinin en şenlikli kına geceleri ve bekarlığa veda organizasyonlarının arkasında biz varız. Divinya Organizasyon İskenderun’da yılların tecrübesiyle fark yaratırken, kına gecenizin bir düğün kadar çok konuşulacağını temin ederiz. Eğlence sektörünün tüm teknik ve trend gelişmelerini yakından takip ederek evlilik hazırlığı içindeki çiftlerimize tüm özel davetleri için hem yoldaş hem de destek oluyoruz.

Deneyim
Deneyimli ve organizasyonun her aşamasından çok iyi anlayan bir ekibimiz var. Bugüne dek üstlendiğimiz tüm düğün davetlerinde gecenin sonuna dek çiftlerimizi yalnız bırakmadık. Küçük aksaklıklar yaşansa dahi hızla çözdük ve her seferinde Divinya Organizasyon’dan övgüyle söz edilmesini sağladık. Kendimizi sürekli geliştirmeye çalışıyor ve çiftlerimize en son yenilikleri sunmayı seviyoruz. Mutlu günlerinizin bir parçası olmak isteyen dinamik bir kadroyla hizmet veriyoruz.

Hizmetler
Önde gelen Hatay kına organizasyon şirketlerinden biri olarak bu özel gecenizde çiftlerimizin beklenti ve taleplerini doğru biçimde anlamak önceliğimizdir. Gereksinimlerinize özel çözümler sunarak düşlediğiniz kına gecesi temasını birlikte yaratıyoruz. Kına mekanını en renkli şekilde süsleyebilir, masa ve sandalye temini sağlayabiliriz. Gelin adaylarımız için çok şık kına kaftanları hazırladık. Kış aylarındaki kına gecelerimiz için kadife veya saten kumaştan tasarladığımız modellerimizi deneyebilirsiniz.

Kına ve bekarlığa veda davetlerimizde gecenin akışını adım adım birlikte programlıyoruz. Kına ekibi, davul şov, zenne ve oryantal hizmetlerimizle gecenizin temposu asla düşmeyecek ve eğlenceye doyacaksınız. Kına mumu, kına takımı ve kına tepsisi gibi detaylarla da biz ilgileniyoruz. Kına töreninizi Türk örf ve adetlerine uygun bir şekilde yerine getireceğimizden şüpheniz olmasın. Hint kınası ve dilek feneri gibi taleplerinizi de karşılıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme
Divinya Organizasyon’da farklı kına taht seçeneklerimiz bulunuyor. Gelin hanım ve arkadaşları için kına tacı, pullu mendil ve kına mumu gibi hoş aksesuarlarınızı da unutmadık. Dekorasyonda en son trend tüm konseptleri hayata geçirebiliriz. Beğendiğiniz ya da kına mekanında görmek istediğiniz değişik aksesuarlar olduğunda dışarıdan getirmenize de yardımcı olabiliriz. Kına gecelerimiz ve bekarlığa veda eğlencelerimizden geriye her zaman tatlı tebessümler kalıyor.

Ek Hizmetler
Masalları andıran kına organizasyonlarımız gibi nişan törenlerimiz de çiftlerimizin beğenisini topluyor. Nişan masanızı size özel bir tarzda hazırlayabiliriz. Masa örtünüzü püsküllü ve eskitme modellerden seçiyoruz. Gösterişli ve şık şamdanlarımızla masanızın kusursuzluğunu tamamlıyoruz. Düğün, sünnet düğünü, mezuniyet kutlamaları ve doğum günü partileri de hizmet verdiğimiz diğer alanların başında geliyor. Kurumsal etkinliklerinizi, açılış ve lansmanlarınızı da başarıyla üstlenebiliriz.

Vur patlasın çal oynasın bir kına gecesi düşleyen gelin adaylarımızı Divinya Organizasyon’a bekliyoruz. Süsleme, organizasyon ve eğlence denince Hatay’ın ilk akla gelen firmalarından biri olmamızı başarılarımıza ve memnuniyetinize borçluyuz. Hakkımızda detaylı bilgi almak ve Divinya Organizasyon fiyatlarımızla ilgili sorularınız için sayfanın altındaki numaralarımızdan bize ulaşabilir veya yandaki formu eksiksiz doldurarak gönderebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Hürriyet Mah y.s.s cad no 43.d.1hatay / Iskenderun

  • Haritadaki Konumu

    Divinya Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.