Daphne Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Daphne Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Daphne Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Daphne Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Daphne Organizasyon Hakkında

Daphne Organizasyon ekibi, kına gecesi ve bekarlığa veda davetlerinizi mükemmelliğe taşımak için kolları sıvıyor. Hatay Antakya kına organizasyon şirketleri arasında profesyonellik anlayışımız ve %100 misafir memnuniyeti vizyonumuzla kendimize önemli bir yer ediniyoruz. Sektördeki en yeni trendlerin nabzını tutuyor, gelinlerimizin beğendiği her türlü konsepti yaratıcı ve yenilikçi yorumlarımızla hayata geçiriyoruz. Aksesuar desteğinden keyifli dans koreografilerine her türlü ayrıntıda Daphne Organizasyon’un eğlenceli dokunuşunu hissedeceksiniz.

Deneyim
Daphne Organizasyon ailesi, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu konusunda bilgi ve beceri sahibi ekip üyelerinden oluşuyor. Şimdiye kadar birlikte çalıştığımız gelinlerimizden öğrendiklerimizi kullanarak her geçen gün daha deneyimli ve verimli bir kadro haline geliyoruz. Gelinlerimizle birebir çalışarak tüm hayallerini gerçekleştirmeye odaklanmamız sayesinde üstlendiğimiz her organizasyonun memnuniyet ve beğeniyle sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Hizmetler
Kına geceniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü aksesuarı firmamız bünyesinde temin edebiliyoruz. Kına tahtı seçeneklerimiz, konsept kına tepsilerimiz, teflerimiz, bendirlerimiz, kına mumlarımız, tüllü nedime taçlarımız ve çok daha fazlası sizi bekliyor. Nedime ekibimiz birbirinden renkli kostümleriyle ve profesyonel dans koreografileriyle gecenizi şenlendiriyor. Geniş bir arşivden gecenin ruhuna uygun biçimde müzik yayını yapıyoruz. Ayrıca dilerseniz gelin hamamı etkinlikleriniz için de organizasyon desteğimiz mevcut.

Dekorasyon/Süsleme
Antakya kına gecesi organizasyonu hizmetlerimizi cıvıl cıvıl dekorasyon seçenekleriyle sunuyoruz. Altın rengi oymalı, siyah ve beyaz kına tahtlarımız ve puflarımız bulunuyor. Kına tahtı arka planında siyah, kırmızı ve mor gibi farklı renklerde tüllerle fon çalışması yapıyoruz. Altın rengi vintage vazolara yerleştirilen çiçeklerle ve uzun şamdanlarla kına köşesi dekorasyonunu tamamlıyoruz. Kına tepsinizin ve sepetinizin süslemesi için kırmızı tüyler ve petek tüller tercih ediyoruz.

Geleneksel kına gecesi konseptlerinden modern bekarlığa veda kutlamalarına her türlü davet trendi konusunda bilgi ve deneyim sahibi bir ekibin profesyonel hizmet anlayışını Daphne Organizasyon’da bulabilirsiniz. Rüyalarınızı süsleyen o geceyi gerçekleştirebilmek için oldukça geniş bir hizmet yelpazesine ve süsleme çeşitliliğine sahibiz. Bizimle birlikte çalışmaya karar veren çiftlerimizi hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmaya ve sorularını sormaya davet ediyoruz. Dilerseniz yandaki formu doldurarak da Antakya kına organizasyonu fiyatlarımıza dair bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    aksaray mah. 3445. sok. no:10 Antakya/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Daphne Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.