Bulut Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Yönetici

Bulut Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Bulut Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bulut Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bulut Organizasyon Hakkında

Muhteşem bir kına organizasyonuyla yıllar geçse de unutamayacağınız anılar biriktirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bulut Organizasyon Belen olarak uzun yıllar boyunca Hatay’da faaliyet gösteriyor, en özel günlerinizi şölen tadında bir organizasyonla kutlamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Kına organizasyonlarınızı yılın trendine uygun bir konseptte kutlayabileceksiniz. Sağladığımız hizmet detaylarından bahsedelim.

-Muhteşem bir kına organizasyonu için önce konseptimizi belirliyoruz. Davet alanını ve süslemeleri Osmanlı, Hint, pembe, modern ve size özel belirlediğimiz konseptte hazırlayabiliyoruz.
-Davet alanınızın en güzel köşesine kına tahtı yerleştiriyoruz. Tahtın üstünü güpürlü ve tül cibinikle etrafını ise puflar, sağdıç oturağı ve sehpa yerleştirerek güzel bir görünüme kavuşturuyoruz. Yorulduğunuzda oturup dinlenebileceğiniz ya da konsept fotoğraflar çekilebileceğiniz bir köşeniz var artık.
- Nedimeleri de unutmadık. 7’şer adet nedime elbisesi, liralı fes, zilli tef hizmetimiz bulunuyor. Bunun dışında sizin için kına tepsisi ve sepeti, yaş kına, 100 adet misafirlerinize dağıtacağınız paket kına hizmetimiz de bulunuyor.
- Kına ekibimiz ile birlikte müthiş dans koreografileri gerçekleştirerek organizasyonlarınızı farklı bir şekilde kutlayabileceksiniz. Dans gösterilerinizi renkli ışıklı davul ve renkli kemerle gerçekleştirebileceksiniz.
-Profesyonel orkestra ve dj performans sanatçılarıyla anlaşıyor, ses sistemi kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanarak kaliteli müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.
-Işıkların altında muhteşem görüneceksiniz. Profesyonel truss ve ışık sistemimizle mekânınızın açık ve kapalı olması fark etmeksizin istediğiniz her yeri aydınlatabiliyoruz. Işık efektleriyle sahneye ilk girişinizde, dansınızda ve kına merasiminizde konuklarınıza görsel bir şölen yalatıyoruz.
-Yemekli davetleriniz için anlaşmalı olduğumuz catering firmalarıyla birlikte size özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğini sizinle beraber belirliyor ve servisi seri bir şekilde davet ediyoruz.

Hatay kına organizasyonu için çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Siz de hizmet detaylarımız hakkında kapsamlı bilgiye ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Cad. Belen Belediyesi Düğün Salonu Altı Hatsu Şefliği Yanı, 31200 Belen/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bulut Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.