Boss Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Boss Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Boss Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Boss Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Boss Organizasyon Hakkında

Muhteşem bir kına organizasyonuna hazır mısınız? Boss Organizasyon olarak her ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir kutlamayla bu değerli günü akıllardan çıkmayacak bir şölene dönüştürüyoruz. Profesyonel bir ekibin kına gecenizi planlamasına ne dersiniz? Uzun yıllar boyunca Hatay Antakya’da faaliyet gösteriyor, özel günlerinizi renklendirerek unutulmaz kılıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partiniz için siz kendinize zaman ayırırken bütün organizasyonu bırakın biz planlayalım.

Sağladığımız hizmetlerden bahsedelim size. Öncelikle hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyoruz. Antakya 75. Yıl Bulvarı üzerinde bulunan ofisimiz de sizi ağırlayarak organizasyonlarınızı mükemmel bir şekilde planlıyoruz. Nasıl bir konsept belirlediğinizi öğreniyor, karar veremiyorsanız bu konuda size danışmanlık yapabiliyoruz.

Kına gecenizde sağladığımız hizmetler neler mi?

-Hint konsepti, Osmanlı konsepti ve modern tarzda davet alanınızı süsleyerek ihtişamlı bir görünüme kavuşturuyoruz.
- Kına tahtını mekânın en güzel köşesine yerleştiriyor, konsepte uygun tarzda üstünü cibinikle süslüyoruz. Tahtın etrafına nedimelerin oturacağı minder yerleştiriyoruz.
-Kutlamanız için gerekli her türlü aksesuar ve hediyeliği biz temin ediyoruz. Kına tepsisi, kına mumu, kına taçları, renkli mendiller, tef ve el zilleri gibi aksesuarlarla eğlencenizi renklendiriyoruz.
-Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyoruz. Eğlencenizi daha hareketli hâle dönüştürmek için kına ekibimizin sergilediği danslarla sizi eğlendiriyor, davul şovuyla organizasyonunuza hareketlilik kazandırıyoruz.
-Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak düğün, nişan, evlilik teklifi, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizin planlama sürecinde de size hizmet veriyoruz.

Boss Organizasyon Antakya olarak çiftler tarafından tercih edilen bir adres olamın mutluluğunu yaşıyoruz. Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında bir organizasyonla kutlamaya hazırlanın. Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.