• Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ay Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Ay Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ay Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ay Organizasyon Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesine kavuşmak için Hatay’da en iyi kına organizasyonu yapan firmayı arıyorsanız doğru sayfadasınız!

Ay Organizasyon olarak yıllardır düşlerinizi gerçeğe çevirmek en büyük amacımız. Bu amaç doğrultusunda isteklerinizi göz önünde bulundurarak düşündüğünüz ortamı hayata geçiriyoruz. Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen etkinlikler. Bu konseptler içinden hangisi size en çok uyuyorsa onu tercih edebilirsiniz. Sadece kına gecesi değil sünnet, doğum günü, açılış, kokteyl ve düğün gibi pek çok farklı organizasyonu hayata geçirme tecrübesine de sahibiz. Örneğin; bir evlenme teklifi planlıyorsanız seçtiğiniz ortamda dilediğiniz atmosferi oluşturabiliriz. Tüm bu davetlere hazırlanırken güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz planlama süreçlerinde yanınızda oluyor.

Kına gecelerinde ne gibi hizmetler sunduğumuzdan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekânı beraber inceliyoruz. Bu mekânda nasıl bir ortam oluşturmak istediğinizi bize aktarmanız durumunda ona uygun süsleme ve dekorları bir araya getiriyoruz. Az önce de bahsettiğimiz gibi dilediğiniz konsepte en uygun atmosferi yaratmak adına görsel bütünlüğü sağlayacak tüm koşulları bir araya getiriyoruz. Ay Organizasyon İskenderun olarak bizi diğer kına gecesi organizasyonu yapan firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz sahip olduğumuz yetenekli dansçılarımız. Pek çok farklı dans türünü başarıyla uygulayabilen dansçılarımız keyifli bir gece geçirmeniz adına tüm gece yanınızda oluyor. Ayrıca kına tahtı ve cibinliği gibi gecenizin en önemli unsurlarından birini istediğiniz şekilde dizayn ediyor ve kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Yıllar boyunca hafızalarda yer edecek unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu için Hatay kına organizasyon şirketleri içinden Ay Organizasyon’u tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilir ve avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İskenderun/Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Ay Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.