• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Arista Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Arista Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Arista Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Arista Organizasyon Hakkında

Hayalini kurduğunuz kına ve bekârlığa veda partisini Arista Organizasyon olarak gerçeğe dönüştürerek size unutulmaz bir eğlence vaat ediyoruz.

Kına gecesi Türk kültürünün en eski geleneklerinden bir tanesi olarak günümüzde varlığını sürdürüyor. Eğlencenin içeriğinde ufak tefek değişiklikler ve eklemelerle günümüzde farklı konseptlerde kutlanan kına gecelerinin pek çok gelin adayı için farklı bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Siz de özel bir organizasyonla keyifli saatler yaşamak için Arista Organizasyon’un profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz.

İşinde uzman ekibimizle eğlencenizi özenli bir şekilde her ayrıntıyı düşünerek planlıyoruz. Kına merasimi öncesi sizinle tanışarak hayalini kurduğunuz davetin içeriğini tüm ayrıntılarıyla sizden dinliyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı örnekler göstererek size hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Peki biz nasıl bir hizmet sunuyoruz?

Kına gecelerinin en vazgeçilmezi elbette kına tahtı oluyor. Kına tahtı, aksesuarlar ve dekorlarla tüm ekipmanları sizin için temin ediyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Farklı renk ve modelde pek çok kına tahtına ve aksesuarına sahibiz. Altın rengini tercih ettiğimiz taht kenarlarımızı beyaz, pembe, mavi, yeşil, kırmızı, mor, bordo gibi renk kumaşlarla süslüyoruz. Kına tahtının etrafını tüllerle sararak perde görünümü oluşturuyoruz. Nedimeler için oturma minderleri ve kına sehpası da kiralayarak kına alanı oluşturuyoruz. Dans şovlarıyla kına gecenizi adeta bir şölene dönüştürüyoruz.

Balıkesir kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Arista Organizasyon hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Arista Organizasyon’a ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres::

    600 Evler Mah.Küçük sanayi Sitesi 1361 Sokak No:9-5 Bandırma/Balıkesir

  • Haritadaki Konumu

    Arista Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.