Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Adana

Will Butik Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Will Butik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Will Butik Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Will Butik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Will Butik Organizasyon Hakkında

Adana’da kına gecenizi hiçbir eksiklik yaşamadan düzenlemek istiyorsanız sizi Will Butik Organizasyon ile tanıştırmak istiyorum. Sizin yerinize her detayı düşünüyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek hayatınızda güzel bir iz bırakmayı amaçlıyorum.

Sektöre girdiğim ilk günden beri keyif aldığım bu işi yapmanın sevinciyle çalışıyorum. Heyecan ve mutlululuğumu organizasyonlarınıza yansıtıyor, enerjimle beni tercih eden herkesin yüzünü güldürmeyi hedefliyorum. En özel günlerinizde tercih edilmenin sorumluluğuyla çalışıyor, bunu bir an olsun bile unutmuyorum.

Adana organizasyon firmalarından farklılaşıyor, organizasyon türü, tarzı, yeri, zamanı fark etmeden beni tercih etmek isteyen herkesin yanında oluyorum. Düğün, kına, söz, nişan, sünnet, mezuniyet, baby shower, doğum günleri, hastane odası süsleme gibi özel pek çok gününüzde tüm isteklerinizi yerine getirirken bu özel günü en iyi şekilde ölümsüzleştirmeyi amaçlıyorum.

Adana süsleme organizasyon denildiğinde akla ilk gelen isimlerden oluyor, kişiye özel tasarım ve ürünlerim ile en önemli günlerinizde kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyorum. Bu ürünlerin tarzını ve rengini de belirlediğiniz konsepte uygun olarak tasarlıyorum. Aynı zamanda konsept geliştirmeleri yapıyor, farklı ve yaratıcı fikirlere pratik çözümler getiriyorum.

Kına geceniz için ise ihtiyacınız olan her aksesuarı temin ediyorum. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına testisi, kına minderi, bindallı ve kaftan ile dört dörtlük bir geceye imza atacaksınız.

Yıl boyunca oldukça yoğun bir tempo ile çalışıyor, her organizasyon için detaylı bir planlama ve hazırlık yapıyorum. Bunun için de benimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyorum.

Eğer beni tercih etmek ve farklı ürün ve tasarımlarımı kullanarak kusursuz bir organizasyona imza atmamı isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.