Testi Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
40 6

Çukurova

Nazlım Kına Organizasyon

3.000-4.000 TL
Testi Organizasyon
14

Seyhan

Testi Organizasyon

1.500-2.250 TL
Will Butik Organizasyon
11

Seyhan

Will Butik Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Gelin adaylarının hayatları boyunca tebessümle hatırlayacakları günlerden olan kına geceleri, Testi Organizasyon ile en iyi şekilde planlanıyor, hazırlanıyor ve uygulanıyor! Nasıl mı?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden itibaren heyecanımız, tutkumuz ve enerjimizi organizasyonlara yansıtmayı amaçlıyoruz. Hayalini kurduğunuz gecenin tüm detaylarını dinliyor, gerekli fikir alışverişlerini yapıyor ve bu gecenin tüm yükünü omuzlarımıza alıyoruz. Ümraniye kına organizasyon firmalarından farklılaşmak adına memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızı sürecin her anında gelin adaylarımıza sunuyoruz. Nasıl bir gece hayal ettilerse, aynısını sunmak için titizlikle çalışıyoruz.

İmkanlarımız bunlarla da sınırlı değil! Uzun zamandır bizimle çalışan ve farklı pek çok organizasyonda görev alan ekibimiz, gecenizi güzelleştirmek için de sabırsızlanıyor. Uzman kadrom 12 kişiden oluşuyor. Organizasyonun büyüklüğüne göre ise bu sayı artıyor ya da azalıyor. Böylelikle ihtiyacınız olan ne varsa hızlı, doğru ve eksiksiz bir şekilde de sunabiliyoruz. Tamamı kadın çalışanlarımızdan oluşan bir ekip ile birlikte sevdiklerinize bir sürpriz hazırlayabilir, mini bir koreografi ile görsel bir şova imza atabilirsiniz. Gecenizden eğlencenin bir an bile eksik olmamasını istiyorsanız dansöz, zenne ya da oryantal seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Sadece Ümraniye kına mekanları değil, İstanbul’un dilediğiniz yerinde hizmet verebiliyoruz. Çiftlerimizin ayarladığı bir mekanda hizmet vermenin yanı sıra gecenizin büyüklüğüne göre bir yer planlamasını da gerçekleştirebiliyoruz.

Organizasyona dair bilgi birikimlerimiz, deneyimlerimiz, geniş aksesuar ve ekipman yelpazemiz sayesinde kına geceleri dışında da pek çok gece düzenleyebiliyoruz. Söz ve nişan törenleri, sünnet düğünleri, doğum günleri, düğünler, nikahlar, kokteyller, seminerler, lansmanlar ve şirket yemekleri gibi farklı gecelere sorunsuz bir şekilde imza atabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kusursuz bir kına gecesi hayalinizin gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gülşah Nur İspir

  • Adres: Tepeüstü Mh., Alemdağ Cd., Pınarlı Sk., 6-B, 34771 Ümraniye/İstanbul, TürkiyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!