Testi Organizasyon

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Testi Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Testi Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Testi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Testi Organizasyon Hakkında

Gelin adaylarının hayatları boyunca tebessümle hatırlayacakları günlerden olan kına geceleri, Testi Organizasyon ile en iyi şekilde planlanıyor, hazırlanıyor ve uygulanıyor! Nasıl mı?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden itibaren heyecanımız, tutkumuz ve enerjimizi organizasyonlara yansıtmayı amaçlıyoruz. Hayalini kurduğunuz gecenin tüm detaylarını dinliyor, gerekli fikir alışverişlerini yapıyor ve bu gecenin tüm yükünü omuzlarımıza alıyoruz. Ümraniye kına organizasyon firmalarından farklılaşmak adına memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızı sürecin her anında gelin adaylarımıza sunuyoruz. Nasıl bir gece hayal ettilerse, aynısını sunmak için titizlikle çalışıyoruz.

İmkanlarımız bunlarla da sınırlı değil! Uzun zamandır bizimle çalışan ve farklı pek çok organizasyonda görev alan ekibimiz, gecenizi güzelleştirmek için de sabırsızlanıyor. Uzman kadrom 12 kişiden oluşuyor. Organizasyonun büyüklüğüne göre ise bu sayı artıyor ya da azalıyor. Böylelikle ihtiyacınız olan ne varsa hızlı, doğru ve eksiksiz bir şekilde de sunabiliyoruz. Tamamı kadın çalışanlarımızdan oluşan bir ekip ile birlikte sevdiklerinize bir sürpriz hazırlayabilir, mini bir koreografi ile görsel bir şova imza atabilirsiniz. Gecenizden eğlencenin bir an bile eksik olmamasını istiyorsanız dansöz, zenne ya da oryantal seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Sadece Ümraniye kına mekanları değil, İstanbul’un dilediğiniz yerinde hizmet verebiliyoruz. Çiftlerimizin ayarladığı bir mekanda hizmet vermenin yanı sıra gecenizin büyüklüğüne göre bir yer planlamasını da gerçekleştirebiliyoruz.

Organizasyona dair bilgi birikimlerimiz, deneyimlerimiz, geniş aksesuar ve ekipman yelpazemiz sayesinde kına geceleri dışında da pek çok gece düzenleyebiliyoruz. Söz ve nişan törenleri, sünnet düğünleri, doğum günleri, düğünler, nikahlar, kokteyller, seminerler, lansmanlar ve şirket yemekleri gibi farklı gecelere sorunsuz bir şekilde imza atabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kusursuz bir kına gecesi hayalinizin gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tepeüstü Mh., Alemdağ Cd., Pınarlı Sk., 6-B, 34771 Ümraniye/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.