Sisters Dizayn Organizasyon

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Sisters Dizayn Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Sisters Dizayn Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sisters Dizayn Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sisters Dizayn Organizasyon Hakkında

Eğlenceli, keyifli ve unutulmaz bir kına gecesi düzenlemek için bir araştırma içindeyseniz, size bir teklifimiz var! Sisters Dizayn Organizasyon, Adana organizasyon firmalarından farklılaşan hizmet anlayışı ile hayatınızda mutlulukla hatırlayacağınız bir davete imza atacak!

Gelin adaylarımızın kına gecesi hayalini gerçekleştirmek için önce onları tanımamız gerektiğini düşünüyoruz. Nasıl bir davete imza atmak istediklerini, konsept tercihlerini, tarzlarını ve bunun gibi önemli ayrıntıları öğrendikten sonra imkanlarımızı da bu doğrultuda sunmayı hedefliyoruz. Çeşitli önerilerde bulunuyor, en yeni trendleri beğeninize sunuyoruz.

Kına gecenizde tasarım ürünlerimizi tercih etmek ister misiniz? Gecenin olmazsa olmaz aksesuarlarını konseptinize uygun olarak temin ediyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına süslemeleri, kına mumu, bindallı ve kaftanı hazırlarken her işlemde onayınızı da alıyoruz.

Ekibimiz güler yüzlü ve sıcakkanlı bireylerden oluşuyor. Uzun zamandır sektörde aktif olarak çalışan ve bu tarz davetleri iyi bilen uzman kadromuz, taleplerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirmek için titizlikle çalışıyorlar. En yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyorlar. Bu sayede de tüm isteklerinizi yerine getirebiliyoruz. Örneğin geleneksel kına geceleri dışında son yıllarda sıkça tercih edilen prenses konsepti, roman konsepti, Osmanlı konsepti ya da Hint konseptini gelin adaylarımızla buluşturabiliyoruz. Bu konseptler için süslemeler, tüller ve balonlar kullanıyoruz.

Memnuniyetinizi sağlayacağımız bir diğer konu ise; fiyatlarımız! Adana kına organizasyon fiyatlarından farklılaşan bir fiyat politikasıyla çalışıyor, çiftlerimizin düşündüğümüz kadar ceplerini de düşünüyoruz. Düğün telaşına sahip olduğunuzu ve bu süreçte yeterince masraf yaptığınızı biliyoruz. Sisters Dizayn Organizasyon ile bunun önüne geçiyor, kına gecenizi çok uygun fiyatlarla düzenleme garantisi sunuyoruz.

Kusursuz bir kına gecesi yaşamak, sizin de hakkınız! Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.