Sisters Dizayn Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
40 6

Çukurova

Nazlım Kına Organizasyon

3.000-4.000 TL
Testi Organizasyon
14

Seyhan

Testi Organizasyon

1.500-2.250 TL
Will Butik Organizasyon
11

Seyhan

Will Butik Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Eğlenceli, keyifli ve unutulmaz bir kına gecesi düzenlemek için bir araştırma içindeyseniz, size bir teklifimiz var! Sisters Dizayn Organizasyon, Adana organizasyon firmalarından farklılaşan hizmet anlayışı ile hayatınızda mutlulukla hatırlayacağınız bir davete imza atacak!

Gelin adaylarımızın kına gecesi hayalini gerçekleştirmek için önce onları tanımamız gerektiğini düşünüyoruz. Nasıl bir davete imza atmak istediklerini, konsept tercihlerini, tarzlarını ve bunun gibi önemli ayrıntıları öğrendikten sonra imkanlarımızı da bu doğrultuda sunmayı hedefliyoruz. Çeşitli önerilerde bulunuyor, en yeni trendleri beğeninize sunuyoruz.

Kına gecenizde tasarım ürünlerimizi tercih etmek ister misiniz? Gecenin olmazsa olmaz aksesuarlarını konseptinize uygun olarak temin ediyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına süslemeleri, kına mumu, bindallı ve kaftanı hazırlarken her işlemde onayınızı da alıyoruz.

Ekibimiz güler yüzlü ve sıcakkanlı bireylerden oluşuyor. Uzun zamandır sektörde aktif olarak çalışan ve bu tarz davetleri iyi bilen uzman kadromuz, taleplerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirmek için titizlikle çalışıyorlar. En yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyorlar. Bu sayede de tüm isteklerinizi yerine getirebiliyoruz. Örneğin geleneksel kına geceleri dışında son yıllarda sıkça tercih edilen prenses konsepti, roman konsepti, Osmanlı konsepti ya da Hint konseptini gelin adaylarımızla buluşturabiliyoruz. Bu konseptler için süslemeler, tüller ve balonlar kullanıyoruz.

Memnuniyetinizi sağlayacağımız bir diğer konu ise; fiyatlarımız! Adana kına organizasyon fiyatlarından farklılaşan bir fiyat politikasıyla çalışıyor, çiftlerimizin düşündüğümüz kadar ceplerini de düşünüyoruz. Düğün telaşına sahip olduğunuzu ve bu süreçte yeterince masraf yaptığınızı biliyoruz. Sisters Dizayn Organizasyon ile bunun önüne geçiyor, kına gecenizi çok uygun fiyatlarla düzenleme garantisi sunuyoruz.

Kusursuz bir kına gecesi yaşamak, sizin de hakkınız! Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!