Nupelda Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
40 6

Çukurova

Nazlım Kına Organizasyon

3.000-4.000 TL
Testi Organizasyon
14

Seyhan

Testi Organizasyon

1.500-2.250 TL
Will Butik Organizasyon
11

Seyhan

Will Butik Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Sonsuzluğa ilk adımı Nupelda Organizasyon ile atmak ister misiniz? Uzun zamandır hayalini kurduğunuz kına gecenizi önce planlamak sonra da uygulamaya geçirmek için sabırsızlanıyoruz!

Adana kına organizasyon firmalarından farklılaşan en önemli özelliklerimizden bahsetmek istiyoruz. Kına geceleri için gerekli olan kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi temel aksesuarları eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Bununla birlikte bir gelin yolu hazırlıyor, sahne ışıklandırması yapabiliyor ve gelin masası oluşturabiliyoruz. Bu aksesuarların hepsini, belirlediğiniz kına konseptine uygun olacak şekilde tercih ediyoruz. Hem renk hem de tarz olarak hayal ettiğiniz bir organizasyon sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bu geceyi unutulmaz kılmak için fotoğraf ve video hizmeti almak istiyorsanız, bu ihtiyacınızı da sorunsuz bir şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz profesyonel fotoğrafçı ile gecenizi canlı olarak kaydetme imkanı sağlıyoruz.

Kına organizasyon fiyatları Adana’da farklılık gösteriyor. Kimi firmalar sunduğu hizmete göre para alırken kimisi de sabit fiyatla çalışıyor. Biz Nupelda Organizasyon olarak sizi düşündüğümüz kadar cebinizi de düşünüyor, bu geceyi “En iyi fiyat” ilkemizle düzenliyoruz.

Kına başta olmak üzere düğün, söz, nişan ve bunun gibi pek çok özel organizasyonda faaliyet gösterebiliyoruz. Bilgi birikimlerimiz, geniş aksesuar içeriğimiz ve 15 kişiye kadar çıkan ekip kapasitemiz ile mutlu anlarınızda yanınızdayız!

Özellikle kına ve düğün sezonunun yaklaşmasıyla birlikte yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden planladığınız tarihten en az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçerseniz, çok daha kapsamlı bir hizmet sunabiliyoruz. Gerekli planlamaları eksiksiz bir şekilde yapıyor, gününüze kusursuz bir şekilde hazırlanıyoruz.

Siz de Nupelda Organizasyon farkıyla sorunsuz bir kına gecesi gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Timur

Mehmet Timur

  • Adres: AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!