• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Nupelda Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Nupelda Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nupelda Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Nupelda Organizasyon Hakkında

Sonsuzluğa ilk adımı Nupelda Organizasyon ile atmak ister misiniz? Uzun zamandır hayalini kurduğunuz kına gecenizi önce planlamak sonra da uygulamaya geçirmek için sabırsızlanıyoruz!

Adana kına organizasyon firmalarından farklılaşan en önemli özelliklerimizden bahsetmek istiyoruz. Kına geceleri için gerekli olan kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi temel aksesuarları eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Bununla birlikte bir gelin yolu hazırlıyor, sahne ışıklandırması yapabiliyor ve gelin masası oluşturabiliyoruz. Bu aksesuarların hepsini, belirlediğiniz kına konseptine uygun olacak şekilde tercih ediyoruz. Hem renk hem de tarz olarak hayal ettiğiniz bir organizasyon sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bu geceyi unutulmaz kılmak için fotoğraf ve video hizmeti almak istiyorsanız, bu ihtiyacınızı da sorunsuz bir şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz profesyonel fotoğrafçı ile gecenizi canlı olarak kaydetme imkanı sağlıyoruz.

Kına organizasyon fiyatları Adana’da farklılık gösteriyor. Kimi firmalar sunduğu hizmete göre para alırken kimisi de sabit fiyatla çalışıyor. Biz Nupelda Organizasyon olarak sizi düşündüğümüz kadar cebinizi de düşünüyor, bu geceyi “En iyi fiyat” ilkemizle düzenliyoruz.

Kına başta olmak üzere düğün, söz, nişan ve bunun gibi pek çok özel organizasyonda faaliyet gösterebiliyoruz. Bilgi birikimlerimiz, geniş aksesuar içeriğimiz ve 15 kişiye kadar çıkan ekip kapasitemiz ile mutlu anlarınızda yanınızdayız!

Özellikle kına ve düğün sezonunun yaklaşmasıyla birlikte yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden planladığınız tarihten en az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçerseniz, çok daha kapsamlı bir hizmet sunabiliyoruz. Gerekli planlamaları eksiksiz bir şekilde yapıyor, gününüze kusursuz bir şekilde hazırlanıyoruz.

Siz de Nupelda Organizasyon farkıyla sorunsuz bir kına gecesi gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.