Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Adana

Nazlım Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Özlem & Ersin

Düğün Tarihi: 20.08.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Bizim kına organizasyonumuz D.bakır'da idi.Erdal Hoca ve ekibi ile tüm planlamaları birlikte severek yaptık .Ve kına günümüz beklediğimizin de ötesinde , doyasıya eğlendiğimiz herkesin çok begendiği unutulmaz bir geceydi. Herkese kesinlikle öneririm .Uzak bir mesafede olmamıza ragmen herşey tam... devam 

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nazlım Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Nazlım Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nazlım Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Nazlım Kına Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en özel anlarını yaşayacağınız kına gecenizi, ömrünüz boyunca hatırlamak isteyip gelecek nesillerinize övünerek gururla anlatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’nin kına gecesi organizasyonu konusunda en köklü ve deneyimli ekiplerinden biri olan Nazlım Kına Organizasyon Adana firmamız, hazırladığı hizmet içeriğiyle size ve misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatmak için çalışıyor. Tüm detayların düşünüldüğü, o muhteşem gece için ne gibi olanaklara sahip olduğumuzu merak ediyor musunuz?

Öncelikle birçok renk alternatifi bulunan kına tahtlarımız bulunuyor. Oluşturacağımız konsepte göre dilediğinizi seçebilir, kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz özel alanımızda o değerli anların keyfini sürebilirsiniz. Güzelliğinize güzellik katacak, vücudunuza en uygun kaftanlara da sahibiz. Seçimini yaptığınız kaftanı, gelin kına tacımız ile tamamlayarak istediğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı olduğumuzu da belirtelim.

Kına gecenizde sizi ve misafirlerinizi eğlendirecek diğer önemli ayrıntıları da unutmadık! Kına tepsisi, kına sepetleri, arkadaş kaftanları, arkadaşlarınıza kına taçları, arkadaşlarınıza süslenmiş arkadaş tefleri, arkadaşlarınıza el gülleri, halay mendilleri, süslemeler, dans şovları, ikramlar, bereket testisi, kelle şekeri, Hint kınası, Türk kahvesi, davulu zurna gibi hizmetleri de alabiliyorsunuz.

Davetlerinizden önce yaptığımız ön görüşmeler ne istediğinizi veya ne hayal ettiğinizi anlamamıza yardımcı oluyor. İsteklerinizi ilk ağızdan dinleyerek hem heyecanınızı paylaşıyoruz hem de doğru yönlendirmeler yaparak kına konseptinizi seçmenize yardımcı oluyoruz. Detaylı planlama aşamasından sonra önem verdiğimiz bir diğer konuda kına gecenizin yönetimi. Kına ritüellerinin belirli bir sıra ile gerçekleştirilmesi, hediyelik ve kınaların dağıtımı ve ikram servisi gibi detayları da gece boyunca takip ederek herhangi bir aksaklık yaşanmasına engel oluyoruz.

Adana’da kına organizasyonu konusunda kendimize güveniyor, eğlenceli bir süreç geçirmek isteyen tüm gelin adaylarımızın yanında olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.
Eğer siz de bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    100.YIL MAH.85183 SOKAK No:7 D:1.SABANCI DOĞAL PARK 2 ÇUKUROVA /ADANA

  • Haritadaki Konumu

    Nazlım Kına Organizasyon Yol Haritası

Nazlım Kına Organizasyon Yorumları (6)

Özlem & Ersin

Düğün Tarihi: 20.08.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Bizim kına organizasyonumuz D.bakır'da idi.Erdal Hoca ve ekibi ile tüm planlamaları birlikte severek yaptık .Ve kına günümüz beklediğimizin de ötesinde , doyasıya eğlendiğimiz herkesin çok begendiği unutulmaz bir geceydi. Herkese kesinlikle öneririm .Uzak bir mesafede olmamıza ragmen herşey tam... devam 

Esma & Ahmet

Düğün Tarihi: 12.03.2016

Ben dahil kınama katılan herkes için unutulmaz bir geceydi, kendinizi gecenin prensesi gibi hissetmeniz için herşey düşünülüyor, ben düğünümde bu kadar eğlenmedim, içime sinen hayallerimde ki gibi bir kına gecesi oldu emeği geçen herkese teşekkür ederim. çok araştıran biri olarak şunu... devam 

Dilek & Fatih

Düğün Tarihi: 27.02.2016

Erdal bey ve ekibi bize ve misafirlerimize çok güzel bir kına organizasyonu hazirlamislardi...herseyi onlara bıraktık ve o gun geldiginde pişman olmadık...çok eğlendik çok beğendik... düşünen arkadaşlar mutlaka ziyaret edin..

Sezen & Mehmetcan

Düğün Tarihi: 11.04.2015

Erdal hocam ve ekibi muhteşemsiniz. Misafirlerimize ve bize hafızalardan silinmesi zor bi gece yaşattınız. Bu anı ölümsüzleştirmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Adana'da güvenilecek tek adres

Münevver & Yunus

Düğün Tarihi: 13.02.2009

Erdal Bağ ve muhteşem ekibine Nazlım Kına Evi olarak bize,sevdiklerimize yaşattıkları o muhteşem gece için sonsuz teşekkürler.

Zeynep & Muhammed

Düğün Tarihi: 09.04.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı

Tamamen firmaya güvenirseniz benim gibi pişman olabilirsiniz. Eğlenceli bir ekip fakat profesyonellikten bir miktar uzaklar. Özellikle çalınsın dediğim şarkılar çalmadı, çalınmasın diye belirttiklerim ise ilk sıralarda çaldı. Bunun gibi birkaç aksilik dışında güzel bir organizasyondu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.