Miraç Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
40 6

Çukurova

Nazlım Kına Organizasyon

3.000-4.000 TL
Testi Organizasyon
14

Seyhan

Testi Organizasyon

1.500-2.250 TL
Will Butik Organizasyon
11

Seyhan

Will Butik Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kültürümüzün en önemli miraslarından biri olan kına geceleri, düğünden önce doyasıya eğlenmek ve sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirmek için muhteşem bir fırsat niteliği taşıyor. Miraç Organizasyon Adana ekibi olarak, bu özel gecenizi unutulmaz kılmaya talibiz! Kına gecenizi kusursuz bir şekilde organize ediyoruz ve size sadece bu güzel gecenin keyfini çıkarmak kalıyor!

Siz değerli çiftlerimizin mutluluğu bizim için çok önemli. Amacımız her zaman memnuniyetinizi ve beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak. Bunun için, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz ve her aşamada sizin fikrinizi alarak ilerliyoruz. Dilerseniz, kına gecesi organizasyonunuz için bizi seçtiğiniz takdirde ne gibi ayrıcalıklardan yararlanıyorsunuz, bundan bahsedelim.

İlk olarak, sizin fikrinizi alıyoruz ve çalışmalarımıza başlıyoruz. Sizinle sohbet ediyoruz ve hayalinizdeki kına gecesinin detaylarını öğreniyoruz. Bu özel gecenizi düzenleyeceğiniz mekan, giyeceğiniz bindallı ve diğer ayrıntılar gibi özellikleri öğrendikten sonra, planımızı oluşturuyoruz. Organizasyon için çeşitli paket seçeneklerimiz bulunuyor. Bunlardan size uygun olanını seçebilirsiniz.

O gün geldiğinde, mekanda hazırlıklarımıza başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerinizi yerleştirdikten sonra, en güzel şekilde süslüyoruz. Aydınlatma ve ses sistemini de gecenin atmosferine uygun şekilde ayarlıyoruz. Sınırsız eğlencenin tadını çıkarırken çıkarmanız için, muhteşem bir şarkı listesi hazırlıyoruz.

Kına merasiminiz gerçekleşirken; yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlar, kına tacı ve kına mumlarıyla birlikte etrafınızda bir çember oluşturuyorlar. Bu güzel ortam içinde kınanız yakılıyor. Geleneksel kısmı tamamladıktan sonra, eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına geceniz sona erdiğinde ise, misafirlerinize kuru kına ve küçük hediye ikramlarında bulunuyoruz. Böylece, gecenizden geriye tatlı hatıralar kalmış oluyor.

Kına gecesi organizasyon fiyatları Adana ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Mustafa Karakoc

  • Adres: İnönü Parkı Karşısı Teknosa Hizasıaziz Naci İş Merkezi Kat: 8 Seyhan / AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!