Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Adana

Mersin Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mersin Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Mersin Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mersin Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Mersin Kına Organizasyon Hakkında

Her kadın kına gecesinde sevdikleriyle çok eğlenmek aynı zamanda kusursuz bir organizasyon hayal eder. İşte biz de profesyonel ekibimizle bunun farkındayız ve unutulmayacak güzellikte bir gece yaşamanız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Gelin düğünden önce yapacağınız kına gecesini her anlamda bir şölene dönüştürelim!

Mersin Kına Organizasyon olarak hazırladığımız akış planından bahsetmemiz gerekirse;

Misafirler gelmeye başladığı zaman nedime kızlarımız aracılığıyla misafirlerimize lokum tutuyoruz. Bu sırada müziği başlatmış oluyoruz. Kına başladığı anda kına kızlarımız ellerinde davul ve tefleri ile birlikte sizi ortalarına alıp, müzik eşliğinde sahneye çıkartıyorlar. Daha sonra tahta oturmanızı rica ediyor bir yandan da misafirleri sahneye davet ediyoruz. Uygun, istenilen bir zamanda kına yakılması için hazırlıklara başlıyoruz. Bu aşamada kızlarımız odada sizin kaftanınızı giydirip kına için hazırlamaya başlıyor. Kına tepsisi, davul ve tefler kızlarımızın elinde olur. Davetlilere arkadaş kaftanı, fes, mum ve taç dağıtıldıktan sonra, kına müziği eşliğinde sizi yeniden sahneye çıkarıyor, kına tahtına oturtuyoruz. Aileniz ve arkadaşlarınız etrafınızda dönerken biz de volkanlar yakıyor, konfetiler patlatıyor ve daha sonra da kına yakma aşamasına geçiyoruz. Daha sonra anneniz gelip duvağınızı açar ve sizi tebrik eder. Bu sırada küçük bir gelin ağlatma yapılır. Sonrasında damat gelir sizin duvağınızı tekrar açıp oynamaya kaldırır. Dağıtılması gereken kına, çerez, herhangi bir şeker var ise kızlarımız tarafından herkese tek tek dağıtır. Gecenin başından sonuna kadar ekibimizin isteğe göre şarkılar çaldığını da belirtelim.

Gördüğünüz gibi her detayı önceden planlayarak güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca ihtiyacınız olacak bütün aksesuar ve hizmetleri verdiğimiz için başka firma ararken de zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Adana kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Seyhan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.