Mersin Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
40 6

Çukurova

Nazlım Kına Organizasyon

3.000-4.000 TL
Testi Organizasyon
14

Seyhan

Testi Organizasyon

1.500-2.250 TL
Will Butik Organizasyon
11

Seyhan

Will Butik Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Her kadın kına gecesinde sevdikleriyle çok eğlenmek aynı zamanda kusursuz bir organizasyon hayal eder. İşte biz de profesyonel ekibimizle bunun farkındayız ve unutulmayacak güzellikte bir gece yaşamanız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Gelin düğünden önce yapacağınız kına gecesini her anlamda bir şölene dönüştürelim!

Mersin Kına Organizasyon olarak hazırladığımız akış planından bahsetmemiz gerekirse;

Misafirler gelmeye başladığı zaman nedime kızlarımız aracılığıyla misafirlerimize lokum tutuyoruz. Bu sırada müziği başlatmış oluyoruz. Kına başladığı anda kına kızlarımız ellerinde davul ve tefleri ile birlikte sizi ortalarına alıp, müzik eşliğinde sahneye çıkartıyorlar. Daha sonra tahta oturmanızı rica ediyor bir yandan da misafirleri sahneye davet ediyoruz. Uygun, istenilen bir zamanda kına yakılması için hazırlıklara başlıyoruz. Bu aşamada kızlarımız odada sizin kaftanınızı giydirip kına için hazırlamaya başlıyor. Kına tepsisi, davul ve tefler kızlarımızın elinde olur. Davetlilere arkadaş kaftanı, fes, mum ve taç dağıtıldıktan sonra, kına müziği eşliğinde sizi yeniden sahneye çıkarıyor, kına tahtına oturtuyoruz. Aileniz ve arkadaşlarınız etrafınızda dönerken biz de volkanlar yakıyor, konfetiler patlatıyor ve daha sonra da kına yakma aşamasına geçiyoruz. Daha sonra anneniz gelip duvağınızı açar ve sizi tebrik eder. Bu sırada küçük bir gelin ağlatma yapılır. Sonrasında damat gelir sizin duvağınızı tekrar açıp oynamaya kaldırır. Dağıtılması gereken kına, çerez, herhangi bir şeker var ise kızlarımız tarafından herkese tek tek dağıtır. Gecenin başından sonuna kadar ekibimizin isteğe göre şarkılar çaldığını da belirtelim.

Gördüğünüz gibi her detayı önceden planlayarak güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca ihtiyacınız olacak bütün aksesuar ve hizmetleri verdiğimiz için başka firma ararken de zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Adana kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Sultan Erişikoğlu

  • Adres: SeyhanYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!