• Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Çok uzun süredir etkinlik organizasyonları ile uğraşan 2019 dan beri kendi... devam 


 • Firma Yetkilisi

  Çok uzun süredir etkinlik organizasyonları ile uğraşan 2019 dan beri kendi... devam 

Frezya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Frezya Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Frezya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Frezya Organizasyon Hakkında

Hayatta sadece bir kere yaşayacağınız günler vardır. Doğum günlerinizi ya da yıl dönümlerinizi her sene tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Ama kına gecesinin telafisi yoktur. Bunun için de bugünü kusursuz bir şekilde hatırlamanızı sağlayacak bir organizasyon firmasıyla çalışmanızı öneriyoruz. O da Frezya Organizasyon!

2014 yılından beri organizasyon sektörünün içinde olsak da Frezya Organizasyon olarak 2019 yılında faaliyet göstermeye başladık. Sahip olduğumuz deneyimleri, samimiyet ve sıcakkanlı hizmet anlayışıyla birleştirdik. İlk günden beri gelişimini durdurmayan ve sektörün öncü markaları arasında olmak için yenilikleri yakından takip eden bir firma olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Çiftlerin memnuniyetlerini esas alıyor, kına gecesi için tüm ihtiyaç ve istekleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Adana organizasyon firmalarından farklılaştığımız en önemli noktalardan biri de; ekibimiz! Oldukça profesyonel ve son derece geniş bir ekiple çalışıyor, imza attığımız her davette koşulsuz memnuniyeti hedefliyoruz. 45 kişilik ekibimiz ile küçük – büyük her gecede beklentilerinizin üstünde bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kına gecenizi planlarken gerekli olan tüm imkanları bir paket dahilinde sunuyoruz. Klasik Paket, VIP Paket ve Delux Paket olarak ayırdığımız bu paketlerin içinde farklı avantajlar bulunuyor. Paketlerimiz bizimle anlaştığınız taktirde hiç bir şey düşünmeyecek ve extra farklı arayışlara girmeyecek şekilde planlanarak sizlere sunuluyor. Her sezon dönemin getirdikleri ile yenilenen nedimelerinizi bile özel hissettirecek ürünlerimizle karşınızdayız.

Bu imkanlarımızdan yararlanmak ve kına geceniz için Frezya Organizasyon’un tecrübesine güvenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yüzüncüyıl, 85112. Sk. No:36, 01170 Çukurova/Adana

 • Haritadaki Konumu

  Frezya Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.