Frezya Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Frezya Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    1.500-2.250 TL

  • Aksesuar Kiralama

Frezya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Frezya Organizasyon Hakkında

Hayatta sadece bir kere yaşayacağınız günler vardır. Doğum günlerinizi ya da yıl dönümlerinizi her sene tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Ama kına gecesinin telafisi yoktur. Bunun için de bugünü kusursuz bir şekilde hatırlamanızı sağlayacak bir organizasyon firmasıyla çalışmanızı öneriyoruz. O da Frezya Organizasyon!

2014 yılından beri organizasyon sektörünün içinde olsak da Frezya Organizasyon olarak 2017 yılında faaliyet göstermeye başladık. Sahip olduğumuz deneyimleri, samimiyet ve sıcakkanlı hizmet anlayışıyla birleştirdik. İlk günden beri gelişimini durdurmayan ve sektörün öncü markaları arasında olmak için yenilikleri yakından takip eden bir firma olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Çiftlerin memnuniyetlerini esas alıyor, kına gecesi için tüm ihtiyaç ve istekleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Adana organizasyon firmalarından farklılaştığımız en önemli noktalardan biri de; ekibimiz! Oldukça profesyonel ve son derece geniş bir ekiple çalışıyor, imza attığımız her davette koşulsuz memnuniyeti hedefliyoruz. 45 kişilik ekibimiz ile küçük – büyük her gecede beklentilerinizin üstünde bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyaç durumunda garson ve kına ekibi temini de sağlayabiliyoruz.

Kına gecenizi planlarken gerekli olan tüm imkanları bir paket dahilinde sunuyoruz. Klasik Paket ve VIP Paket olarak ayırdığımız bu paketlerin içinde farklı avantajlar bulunuyor. Taht, 2 adet nedime, 2 davul, 2 tef, giriş şovu, gelin duvağı, 6 adet arkadaş bindallısı, tefi ve mumu, nedime tacı, kına tepsisi, kına masası, kına sepeti, yaş kına, Shakira kemerği, damat fes ve yeleği, yer volkanı, kolonya ve lokum ikramı gibi hizmetleri Klasik Paket’te gelin adaylarımıza sunuyoruz. VIP Paket’te ise çok daha fazla imkan ile gecenizi planlıyoruz. Tabii ki bu iki paket arasında fiyat farklılıkları da oluyor.

Bu imkanlarımızdan yararlanmak ve kına geceniz için Frezya Organizasyon’un tecrübesine güvenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.