Eva Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı

Hakkında

Mutluluk içi atılan her adım kıymetlidir. Biz de yeni bir hayata atacağınız bu adımlarda yanınızda olmak istiyoruz. Eva Organizasyon olarak Adana’da faaliyet gösteriyor, gelin adaylarımızın kına gecelerini benzersiz bir organizasyona dönüştürüyoruz.

Önce gelin adaylarımızla nasıl bir kına gecesine imza atmak istediklerini konuşuyoruz. Aklınızdaki fikirleri, hayallerinizi ve konseptinizi öğreniyor, hizmetlerimizi de bu doğrultuda sunmaya çalışıyoruz. Böylelikle memnuniyet odaklı çalışmalarımızla da yüzünüzü güldürebiliyoruz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, kına minderi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları konseptinize uygun bir şekilde temin ediyoruz. Bunun yanı sıra sevdiklerinize sürpriz yapmak ve gecenizi daha eğlenceli bir hale getirmek isterseniz kına ekibimiz de size eşlik edebiliyor. Birlikte bir koreografi hazırlayarak görsel şovlara imza atabiliyorsunuz. Her detayı sizin yerinize düşünüyor, Adana organizasyon firmalarından farkımızı hissetmenizi sağlıyoruz.

Bünyemizde çalışan ekibin güler yüzlü ve sıcakkanlı olduklarını da belirtmek istiyoruz. Kına geceleri için sahip olduğumuz kadın ekibimiz ile eğlenceli dakikalar yaşayabiliyorsunuz. Uzun yıllardır kına gecelerinde yer alan ekibimizin tecrübesine güvenebilirsiniz.

Kullandığımız aksesuar ve ekipmanlarda en iyiyi tercih ediyor, farklı konseptlere hitap edebiliyoruz. Bu aksesuarları kiralama seçeneği de sunuyor, evde, bahçede ya da gelin adaylarının kendilerinin belirlediği bir yerde düzenleyecekleri kına gecesinde aksesuarlarımızı kullanabilmelerini sağlıyoruz.

Kına organizasyonlarının yanı sıra söz, nişan, düğün ve doğum günü gibi özel günlerde de yanınızda olabiliyoruz. Kaliteli aksesuarlarımız ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ile bugünlerinizi kusursuza dönüştürmek için biz hazırız. Tıpkı, daha önce imza attığımız organizasyonlar gibi!

Eğer hakkımızda daha çok bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bugünlere şahit olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Nüket Şimşek Kirpi

  • Adres: Reşatbey Seyhan/AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!