Edda Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Ceyhan, Adana

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte çok eğleneceğiniz ve uzun yıllar unutamayacağınız bir kına gecesi düzenlemek istiyorsunuz ve bunun için profesyonel bir destek almak istiyorsunuz. İşte tam da burada devreye giren Edda Organizasyon, Adana kına organizasyon firmalarından farkılaşan yaratıcı konsept tasarımları, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ve tecrübesi ile gecenizi ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyor!

Sektöre girdiğimiz ilk andan beri sürekli gelişim içindeyiz. Her konuda araştırma yapıyor, organizasyon alanındaki tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Trend ve konseptler hakkında bilgi sahibi olarak gelin adaylarının talep ve ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Bu sayede de bizi tercih eden herkesin hayatında güzel bir iz bırakıyoruz.

Tüm süsleme ve aksesuar teminlerinde kına konseptinize uyum sağlıyoruz. Kına konseptinizi belirlerken de geleneksel kına gecelerinin yanı sıra son yıllarda sıkça tercih edilen trend konseptleri de önerebiliyoruz. Roman konsepti, prenses konsepti, Osmanlı konsepti ya da Hint konseptini tercih etmek isterseniz bunu renkli tüller, balonlar ve giydirmeler ile destekleyebiliyoruz.

Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına kemeri, tef, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarlarını eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Aynı zamanda farklı bir organizasyon amaçlıyorsanız kına ekibi imkanı da sağlıyor, hazırlanan koreografiler ile eğlencenin doruklara çıkmasına olanak tanıyabiliyoruz.

Organizasyon konusundaki tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve geniş aksesuar yelpazemiz sayesinde farklı etkinliklere de imza atabiliyoruz. Söz, nişan, doğum günü, sünnet, baby shower ve hastane süsleme gibi tatlı ve özel anlarınızı benzersiz bir davete dönüştürebiliyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurararak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Edda Organizasyon Ceyhan’da kusursuz bir geceye imza atmak istiyor. Bu gece sizin geceniz olsun ister misiniz?

İletişim

Eda Hanım

  • Adres: Ceyhan/AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!