• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Edda Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Edda Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Edda Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Edda Organizasyon Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte çok eğleneceğiniz ve uzun yıllar unutamayacağınız bir kına gecesi düzenlemek istiyorsunuz ve bunun için profesyonel bir destek almak istiyorsunuz. İşte tam da burada devreye giren Edda Organizasyon, Adana kına organizasyon firmalarından farkılaşan yaratıcı konsept tasarımları, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ve tecrübesi ile gecenizi ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyor!

Sektöre girdiğimiz ilk andan beri sürekli gelişim içindeyiz. Her konuda araştırma yapıyor, organizasyon alanındaki tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Trend ve konseptler hakkında bilgi sahibi olarak gelin adaylarının talep ve ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Bu sayede de bizi tercih eden herkesin hayatında güzel bir iz bırakıyoruz.

Tüm süsleme ve aksesuar teminlerinde kına konseptinize uyum sağlıyoruz. Kına konseptinizi belirlerken de geleneksel kına gecelerinin yanı sıra son yıllarda sıkça tercih edilen trend konseptleri de önerebiliyoruz. Roman konsepti, prenses konsepti, Osmanlı konsepti ya da Hint konseptini tercih etmek isterseniz bunu renkli tüller, balonlar ve giydirmeler ile destekleyebiliyoruz.

Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına kemeri, tef, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarlarını eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Aynı zamanda farklı bir organizasyon amaçlıyorsanız kına ekibi imkanı da sağlıyor, hazırlanan koreografiler ile eğlencenin doruklara çıkmasına olanak tanıyabiliyoruz.

Organizasyon konusundaki tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve geniş aksesuar yelpazemiz sayesinde farklı etkinliklere de imza atabiliyoruz. Söz, nişan, doğum günü, sünnet, baby shower ve hastane süsleme gibi tatlı ve özel anlarınızı benzersiz bir davete dönüştürebiliyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurararak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Edda Organizasyon Ceyhan’da kusursuz bir geceye imza atmak istiyor. Bu gece sizin geceniz olsun ister misiniz?

İletişim

  • Adres:

    Ceyhan/Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.