Anka Parti Evi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Anka Parti Evi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

 • Aksesuar Kiralama

Anka Parti Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Anka Parti Evi Hakkında

Kına Gecesi Nasıl Organize Edilir?

İlk olarak bütçenizi belirleyin. Kına organizasyonunuzu planlama da en büyük etken bütçenizdir. Ona göre ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağınızı önceden planlayabilirsiniz. Aslında bütçenizi belirlemede esas rolü oynayacak davetli sayınızdır. Bu yüzden davetli sayınızı iyice belirleyip ona göre bir planlama yapmak en doğrusu olacaktır. Eğer davetli sayınız az ise butik bir kına gecesi organizasyonu düzenleyebilir ona göre bir düzen kurabilirsiniz kendinize. Daha sonra kına gecenizi nerede yapacağınızı belirleyin. Eğer davetli sayınız çoksa oteller, düğün salonları, kulüpler gibi yerlerde, davetli sayınız az ise butik oteller, tarihi mekanlar, kafeler gibi yerlerde kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. Mekânı seçtikten sonra onlarla konuşun. Mekânın içinde hangi hizmetlerin olduğu gibi konuları öğrenmeniz gerekir. Eğer farklı bir kına geceniz olsun istiyorsanız da konseptli bir kına gecesi düzenlemek için araştırma yapmanız gerekiyor. Örneğin, arkadaş grubunuz ile hamamda kına gecesi organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Hint konsepti, parti konsepti, Osmanlı kına konsepti gibi birçok konsepte göz atabilir beğendiğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak tüm bunları profesyonel bir şekilde yapmak güzel olmaz mıydı? Artık zamanımız çok değerli biliyorsunuz ki. Bu düşüncelerinizi bir kına organizasyon şirketiyle paylaşarak büyük bir yükten kurtulabilirsiniz. Biz Anka Parti Evi olarak kına organizasyonlarınıza imzamızı atmak isteriz. Sizi tüm bu karışıklıktan kurtararak harika bir kına gecesi düzenlemeye talibiz. Üstelik size tahsis edeceğimiz asistan ile birlikte her şeyi birlikte yapabilir, sürece dahil olabilirsiniz.

23 yıldır organizasyon işini büyük bir zevkle yapıyoruz. A+ hizmet kalitemizle birlikte tüm fikirlere açığız. Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyoruz. Yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve tüm organizasyonu biz sizin için yapabiliriz. Yenilikleri yakından takip ederek her isteğinizi karşılamak için hazırız.

İletişim

 • Adres:

  Toros mah. 78009 sok. Büyük yalı apart. Zemin kat Mavibulvar Üzeri Çukurova/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Anka Parti Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.