Alya Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
40 6

Çukurova

Nazlım Kına Organizasyon

3.000-4.000 TL
Testi Organizasyon
14

Seyhan

Testi Organizasyon

1.500-2.250 TL
Will Butik Organizasyon
11

Seyhan

Will Butik Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Hayallerinizi süslemek ve mutluluğunuzda pay sahibi olmak için hazırız! Alya Organizasyon olarak Adana’da kına gecelerini eksiksiz bir şekilde düzenlerken gelin adaylarımızın da isteklerini yerine getirmeyi hedefliyoruz.

Siz planladığınız kına gecesini sevdiklerinizle paylaşmanın tadını çıkarın, bu geceyi arzu ettiğiniz gibi gerçekleştirmek için tüm detayların düşünülmesini bize bırakın. Deneyimlerimize güvenin, bu işe olan aşkımıza inanın! Yüzünüzdeki tebessümü görmek için hassasiyetle çalışacak, uzman kadromuz ile birlikte her ayrıntının istediğiniz gibi olmasını sağlayacağız.

Nasıl bir kına gecesi istediğinizi öğrenmek için gelin adaylarımızla bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Burada istediğiniz konsepti de öğreniyor, hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz. Ekipman ve aksesuar teminini gerçekleştirirken bu konsept ile uyumlu olmasına da dikkat ediyoruz.

Uzun süredir bu sektörde faaliyet göstermenin bize kazandırdıklarını gelin adaylarımızla paylaşıyoruz. En yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyor, konsept fikri olmayan herkese çeşitli önerilerde bulunabiliyoruz. Mesela; sıradan kına gecelerinden farklı bir gece yaşamak istiyorsanız son yıllarda sıkça tercih edilen prenses konsepti, Osmanlı konsepti, Hint konsepti ya da Roman konseptini geceniz için belirleyebilirsiniz. Bu konseptleri renkli tüller, balonlar ya da çiçeklerle destekliyoruz. Önce gelin adaylarını düşünen hizmet anlayışımız sayesinde de Adana organizasyon firmalarından farklılaşıyor, sizlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Kına geceleri dışında söz ve nişan davetlerinde, hastane odası süslemelerinde ve doğum günlerinde de yanınızda olarak bugünleri bambaşka hale getirebiliyoruz. Yaşayacağınız bu özel anlarda yanınızda olmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve kına geceniz için Alya Organizasyon kalitesini tercih etmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Figen Hanım-Murat Bey

  • Adres: AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!