Sporium A Lacarte

E-posta Gönder

Sporium A Lacarte Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Sporium A Lacarte Sıkça Sorulan Sorular

 • Sporium A Lacarte kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sporium A Lacarte kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Sporium A Lacarte kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Sporium A Lacarte kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sporium A Lacarte kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Sporium A Lacarte Hakkında

2006 yılında faaliyete başladık. Kurulduğumuz günden bugüne birçok çiftin en özel günlerinde yanlarında olarak yol arkadaşlığı yaptık. Sunduğumuz kaliteli hizmetle hayallerini yaşama fırsatı sunduk. Şimdi sıra geldi sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye…

Yalova Sporium Kır Bahçesi olarak, lezzetli ikramlarımız ve güler yüzlü servis ekibimiz eşliğinde gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Kına gecenizi yapmak için birçok mekân alternatifi sunuyoruz. İsterseniz 1100 kişi kapasiteli havuz başı alanımızı isterseniz 140 kişilik Alacarte Salonumuzu isterseniz de 130 kişilik toplantı salonumuzu tercih edebilirsiniz. Sizinle kına gecenizden önce görüşüp mekânımızın dekorunu kararlaştırıyoruz. Sandalye ve masalarımızı bu dekora uygun olacak şekilde süslüyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alıyor, kötü sürprizlere asla yer vermiyoruz.
Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde organize ediyoruz. Yemekli davetlerinizde menülerinizi profesyonel mutfağınızda hazırlıyoruz. Tadına doyamayacağınız bu lezzetleri; özel sunum tekniklerimiz ve tecrübeli ekibinizle servis ediyoruz. ‘’Kına gecemde yemek olmasın.’’ Derseniz de sizin için özel olarak hazırladığımız kuru pasta tabağımızı ve meşrubat seçeneklerimizle misafirlerinizi ağırlıyoruz.

Sporium Sosyal Tesisleri Yalova’da kına gecenizi son trendlere uydurmak adına organizasyon firmaları aracılığıyla farklı konseptte etkinlikler düzenleyebiliriz. Kaliteli ışık ve ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kısacası gönlünüzce eğlenebilmeniz için bütün olanaklarımızı önünüze seriyoruz.

Tesisimizi kına dışında açılış, bayi toplantısı, doğum günü ve düğün gibi organizasyonlarınız için de dilediğiniz gibi hazırlayabiliyor, eşsiz organizasyonlar düzenleyerek fark yaratıyoruz.

Kına gecenizde sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak bir organizasyon yaşamanız için sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Sporium Yalova fiyatlarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Adnan Menderes Mah. Nehir Sk. No: 17

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sporium A Lacarte Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.