Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Pylai Concept

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Pylai Concept

Pylai Concept Hakkında

Adını Helenistik dönemden alan Pylai Concept, hayatınızın en özel anlarından biri olan kına gecenizde ve bekarlığa veda partinizde sizinle birlikte unutulmaz anılar biriktirmek için burada. Yıllardır ortaya koyduğumuz deneyim ve çalıştığımız güler yüzlü ekibimizle, Pylai Concept olarak bu özel gününüzde yanınızdayız. Kına gecenizi ve bekarlığa veda partinizi Pylai Concept ile taçlandırabilir, davetlilerinizi alanında uzman bir ekibin yardımıyla ağırlayabilirsiniz.

Davet Alanları

Yalova Çiftlikköy bölgesinin tarihçesinden ve adından ilham alan Pylai Concept, kapalı ve açık davet alanlarıyla çiftleri karşılıyor. Ayrıca mekanda çadır sistemi de bulunuyor. Böylece çiftler 4 mevsim kına gecelerini burada düzenleyebiliyor. Mekanın öne çıkan yönleri arasında deniz manzarası, görkemli palmiyelerle çevrili konumu ve temiz havası yer alıyor. Pylai Concept, 200 ila 900 kişilik kına gecelerine ev sahipliği yapmaya hazır.

Dekorasyon

Mavi ve yeşilin uyumu, sahil manzarasında konaklamalar için tasarlanan “tiny house”lar ve görkemli palmiyelerle süslenmiş bahçe alanımız, Yalova bekarlığa veda partisi ve kına gecenizin farklı bir konseptle taçlanmasını sağlıyor. Mekan, kına gecenizin Helenistik dönem tarzında, modern dokunuşlarla süslenmiş bir atmosferde geçmesini hedefliyor. Pylai Concept'in dekorasyon anlayışı, her detayda zarafet ve özgünlüğü ön planda tutarak, size özel bir atmosfer oluşturmayı amaçlıyor.

Hizmetler

Yalova kına mekanları arasında yer alan Pylai Concept ile özel organizasyonlar, tema ve dekorasyon seçenekleri, canlı müzik ve eğlenceli aktivitelerle dolu bir gece sizi bekliyor. Deneyimli organizasyon ekibimiz, kına ve bekarlığa veda gecenizin her aşamasında sizinle birlikte olmayı amaçlıyor. Pylai Concept olarak kusursuz kına gecesi ve bekarlığa veda partisi hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Yiyecek / İçecek

Yalova kına gecesi mekanları içinde hizmet veren Pylai Concept, bekarlığa veda gecenizin birbirinden özel lezzetlerle zenginleşmesi için profesyonel şefleriyle çeşitli menüler hazırlıyor. Konuklarınıza unutulmaz bir tat deneyimi yaşatmak için özgün ve lezzetli seçeneklerle dolu menülerle sizi bekliyoruz. Usta ellerden çıkan yemeklerimiz, kına ve bekarlığa veda gecenizin en keyifli anlarına eşlik edecek.

Pylai Concept, kına ve bekarlığa veda gecenizin unutulmaz olması için burada. Deneyimli ekibimiz, eğlenceli aktiviteler, lezzetli yemekler ve özel tema seçenekleriyle size özel bir gece sunmak için hazır. Siz de kına gecenizi deneyimli bir ekiple beraber planlamak isterseniz Pylai Concept ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Pylai Concept Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Pylai Concept Sıkça Sorulan Sorular

Pylai Concept kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pylai Concept kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Pylai Concept kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Pylai Concept kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pylai Concept kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Pylai Concept kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Pylai Concept kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.