Çapa Cafe Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çapa Cafe Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 900
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 900

Çapa Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000-40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000-50.000 TL

Çapa Cafe Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çapa Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çapa Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çapa Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Çapa Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Çapa Cafe Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çapa Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Çapa Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Çapa Cafe Restaurant kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Çapa Cafe Restaurant Hakkında

Kına gecenizde size ve konuklarınıza kendilerini özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak en büyük hedefimiz. Bu yüzden memnuniyetinizi kazanmak için işimizi kusursuz olarak yapmaya özen gösteriyoruz.

Yalova Çiftlikköy Çapa Cafe Restaurant bu kıymetli gününüz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Kına gecenizi çim zeminli bahçemizde veya zarif dizaynla sizi büyüleyecek kapalı restoranımızda yapıyoruz. Mekânımızı dilediğiniz renk ve konsepte süsleyebiliyoruz. Masa ve sandalye çeşitlerimizi salonumuzun dekoruna ve gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. Kına gecelerinize gelen misafirlerinizi karşılamaları için, hosteslerimizi görevlendiriyoruz.

Kına gecenizde alanımıza girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz. Yalova kına organizasyonlarınızı layıkıyla yerine getirmeniz için organizasyon firmaları ortaklığıyla, kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz.

Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız, bu özel gününüzde yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan fotoğraf çekimlerinizi yapıyor. Üstelik kına gecenizin sonunda misafirleriniz beraber çekildiğiniz bu fotoğrafları hemen teslim alabiliyor.

Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.

Kına gecesi dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; açılış, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Davetlerinizin öncesinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda açık ve kapalı alanlarımızı organizasyonlarınıza özel hazırlayabiliyoruz.

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Çapa Cafe Restaurant Yalova fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

  işletme sahibi


 • Firma Yetkilisi

  tüm organizasyon detaylarının planlanması , organizasyon akış yönetimi ,... devamı 


 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Sahil Mah. Yaşam Sk. Yaşam Sitesi, Çiftlikköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çapa Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.