• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL

Sıla Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sıla Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Sıla Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sıla Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Sıla Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sıla Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sıla Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Sıla Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sıla Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sıla Cafe Hakkında

Yalova’da sevdikleriniz ile geçireceğiniz eğlenceli bir kına gecesi kutlaması için Sıla Cafe’ye davetlisiniz!

Uzun yıllardan beri mekânımıza gelen misafirlerimizi hep memnuniyet içinde uğurladık. Bunda en büyük pay Sıla Cafe’nin kaliteli hizmet anlayışı ve sahip olduğumuz güler yüzlü ekibimiz. Bu ekip sayesinde Sıla Cafe Sivas’ın en gözde mekânlarından biri haline geldi. Titiz çalışma anlayışımız sayesinde elde ettiğimiz bu itibarımızı korumayı başarıyoruz. Kına geceleri genellikle düğün salonlarında gerçekleştiriliyor. Siz sınırların dışına çıkmayı ve bahçemizde açık bir alanda bu kutlamayı gerçekleştirmek isterseniz misafirleriniz ile oldukça eğleneceğinizden şüphemiz yok!

Kına gecenizi düzenlemeden önce organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek organizasyona dair tüm fikir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yıllardan beri hayalini kurduğunuz gecelerin tam da istediğiniz gibi gerçekleşmesi sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Bu sebeple hayallerinizi en iyi şekilde hayata geçirmek adına titiz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz ortama uygun kına süslemeleri ve dekorasyonları ile mekânımızı hazırlıyoruz. Sonrasında geceye katılacak davetli sayısına göre oturma düzenini ayarlıyoruz. Bu düzeni ayarladıktan sonra masa ve sandalyeleri de gecenin konseptine uygun bir şekilde süslüyoruz. Sonrasında ise kına gecesi organizasyonlarının en önemli unsuru olan kına tahtı ve cibinliğini dizayn ederek mekânımıza getiriyoruz. Tüm bu detayları belirli bir konsept dahilinde düzenleme olanağına sahibiz. Örneğin Roman konseptinde bir gece düzenlemek isterseniz farklı renklerde tüllerle bezeli kına tahtı ve cibinliğini görünüm olarak tamamlayan dekor ve süslemeler kullanıyoruz.

Kına gecenizi bir bahçede düzenlemek istiyorsanız ve bu organizasyon için Sıla Cafe’yi tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken şu! Sayfanın üst kısmında bulunan Sıla Cafe iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Örtülüpınar Mahallesi Selçuklu Sokak 2/A 58030 Sivas Merkez

 • Haritadaki Konumu

  Sıla Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.