• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sanat Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sanat Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Sanat Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sanat Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sanat Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sanat Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sanat Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sanat Cafe Hakkında

Yıllar geçse de unutamayacağınız, dillerden düşmeyen bir kına organizasyonuna hazırlanın…

Sanat Cafe Sivas olarak kaliteli hizmet anlayışımızla faaliyet gösteriyor, kültürümüzde önemli bir değere sahip olan kına organizasyonlarını çiftlerin istedikleri konseptte kutlayabilecekleri bir ortam yaratıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran olarak faaliyet göstersek de. Kına gecesi, bekârlığa veda partileri, nişan organizasyonları gibi özel günlerde mekânımızı çiftlere tahsis ediyoruz.

Hayatınızın en değerli günü olan kına gecenizi keyifli bir şekilde kutlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Butik kutlamalar için tercih edilen işletmemizde davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Konuklarınızın rahat edebileceği bir şekilde renkli sandalye ve masaları birleştiriyor, konforlu bir alan yaratıyoruz.

Davet alanımızı istediğiniz konseptte hazırlayabiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor, aksesuar ve masa, sandalye süslemesi temin ediyoruz. Kına geceniz için belirlediğini konseptte davet alanımızı hazırlıyor, siz ve konuklarınıza görsel bir şölen yaşatıyoruz.

Canlı müzik eşliğinde eğlenmeye doyamayacaksınız. Özel günlerde deneyimli orkestra ve ses sanatçımız sahne alıyor. Organizasyon öncesi konuşuyor ne tarz müzikler eşliğinde eğlenmek istediğinizin bilgisini alıyoruz. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanları bünyemizden temin ediyoruz.

Organizasyonunuzun başından sonuna kadar siz ve konuklarınızla ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz herhangi bir sorun olması durumunda ve isteklerinize seri bir şekilde cevap veriyor. Böylede sorunsuz bir eğlence gerçekleştirebileceksiniz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten mutluluk duyarız. Sivas kına organizasyon mekânları arasında tercih edilen bir adresiz. Siz de bu mutlu gününüzü bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nasıl mı? Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Demircilerardı, 27-Kayırcık Sk. 2 A, 58070 Sivas Merkez/Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Sanat Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.