Saklı Bahçe Düğün Salonu

E-posta Gönder

Saklı Bahçe Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Saklı Bahçe Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Saklı Bahçe Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Saklı Bahçe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Saklı Bahçe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Saklı Bahçe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Saklı Bahçe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Saklı Bahçe Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Saklı Bahçe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Saklı Bahçe Düğün Salonu Hakkında

Kır düğünü konsepti ya da ihtişamlı bir kına salonu… Geleneksel kına geceleri için tercihiniz ne? Kararınız ne olursa olsun Sivas kına mekânları arasından bizi tercih edeceğinizi biliyorsunuz. Uzun yıllardır sektörün öncüleri arasında yer alıyoruz. Saklı Bahçe Düğün Salonu bulunduğumuz bölgedeki kına mekânları arasından sıyrılmayı sağlayan pek çok özelliğe sahibiz. Hemen anlatalım.

Yaz gelinleri için yemyeşil bir bahçede ritüeli gerçekleştirilirken gösteriş seven gelinler için de düğün salonunda kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Bizimle iletişime geçtikten sonra istediğiniz konsepti bize söylüyor, doğru yönlendirmeler sonucunda istediğiniz alana karar veriyorsunuz. Aklınızda nasıl bir kına gecesi varsa gerçeğe dönüştürüyor, istediğiniz detayları mekânımızda görmenizi sağlıyoruz.

Kına tahtı istiyorsanız çözüm ortaklarımız tarafından temin ediyor, mekânın en güzel yerine konumlandırıyoruz. Hem pistte yakın hem de davetlilerin rahatça merasimi seyredebileceği bir alan tercih ediyoruz. Böylece kına gecelerinin duygusal dakikalarını hiçbir misafiriniz kaçırmıyor. Bu anlara eşlik eden geleneksel türkülerimizi ise profesyonel müzisyenlerimiz seslendiriyor. Aileniz ve dostlarınızla geçireceğiniz bu değerli anların devamında ise hareketli şarkılarla piste toplanıyor, dilediğinizce dans ediyorsunuz. Mekânımız metrekare olarak geniş olduğu için pistimiz için de büyük bir alan ayırdık. Hem kır bahçemizde hem de düğün salonumuzda rahatça dans edebiliyorsunuz. Böylece hayallerinizden bile güzel bir geceye sahip olabiliyorsunuz.

Kına geceniz için birçok paket hazırlasak da farklı içeriklere sahip hizmetler talep ederseniz dinamik ve profesyonel ekibimizle birlikte hemen yerine getirebilir, özel kına paketleri de hazırlayabiliriz. Bize isteklerinizi anlatmak için iletişim kurmaya ne dersiniz? Cevabınız “Evet.” ise sayfanın üst kısmında yer alan Saklı Bahçe Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilir, avantajlı fiyatlarımız hakkında “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Unutulmaz bir gece tasarlamak için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Ankara Karayolu 5. KM Bölge Trafik Yanı, 58000 Merkez/Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saklı Bahçe Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.