Safir Düğün Salonu

E-posta Gönder

Safir Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Safir Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Safir Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Safir Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Safir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Safir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Safir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Safir Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Safir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Safir Düğün Salonu Hakkında

Düğünden önce en keyifli dakikalar yaşanan kına gecelerinde kaliteyi hissetmek ve güler yüzlü bir hizmet almak için Safir Düğün Salonu’yla tanıştırmak istiyoruz sizi. Safir Düğün Salonu Sivas’ta açıldığı günden beri bu bahsettiğimiz özelliklerden çıkmadan faaliyetlerine devam ediyor.

Salonumuzu kısaca tanıtmak ve organizasyonunuzu nasıl gerçekleştireceğimizle ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Kına geceniz için gayet yeterli bir salonda olacaksınız. Gelecek kişi sayısına göre masa ve sandalye yerleştiriyor, fazla masaları kaldırabiliyor ve çok daha geniş bir alana sahip olmanızı sağlıyoruz. Geniş pistimiz ile eğlencenin doruklarına çıkacak ve evlenmeden önceki son anlarınızı güzel hatırlayacağınız dakikalar yaşayacaksınız.

Kına geceleriniz için gerekli olan konsepti profesyonel bir ekiple temin ediyoruz. Bu ekip istediğiniz anda bir bakış uzağınızda oluyor, taleplerinizi en hızlı şekilde karşılıyorlar. Güler yüzlü ve sıcakkanlı olan ekibimiz gece boyunca hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışacaklar. İsteklerinizi önceden konuşuyor, belirlediğiniz renk ve temaya göre süslemelerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Balon ve çiçeklerle de desteklediğimiz bu süslemelerimiz dışında kına gecelerinin olmazsa olmazı olan tüm ekipmanları bulabileceksiniz. Kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, Hint kınası, bindallı ve kaftan gibi birçok detayı konuklarımıza sağlıyoruz.

Orkestramız salonun merkezi yerinde bulunuyor. Hem gelin adayımız hem de sevdiklerinin yakınında bulunuyor. Kaliteli ve son model teknolojik ekipmanlarımız sayesinde salonun en köşesinden dahi ses ve ışıklandırma konusunda hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz.

Bu unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmek için sizlere fotoğrafçı da temin ediyoruz. Kaliteli ekipmanlarla hem fotoğraf hem de videolarınızı çeken fotoğrafçılarımız, yıllar sonra bu anları
hatırlamak istediğinizde güzel bir albüme sahip olmanızı sağlayacaklar. Salonumuzda bulunan küçük balkondan kuş bakışı çekimleri de yapabilir ve ne kadar güzel gözüktüğünüzü tam olarak gösterebiliriz.

Eğer hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  esenyurt mh güzide sk no:1 sivas Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Safir Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.