Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Lezzetçi Çamlık Deluxe

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lezzetçi Çamlık Deluxe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Lezzetçi Çamlık Deluxe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Lezzetçi Çamlık Deluxe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lezzetçi Çamlık Deluxe Sıkça Sorulan Sorular

Lezzetçi Çamlık Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lezzetçi Çamlık Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Lezzetçi Çamlık Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Lezzetçi Çamlık Deluxe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lezzetçi Çamlık Deluxe kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Lezzetçi Çamlık Deluxe Hakkında

Evliliğe giden yolda pek çok önemli organizasyon bulunuyor, kına geceleri de bu günlerden biri. Hayalinizdeki düğünden önce arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz ve keyifli anlar geçirebileceğiniz bir gün sunuyor, profesyonel ekibimizle de keyifli saatler geçirmenize yardımcı oluyoruz. Lezzetçi Çamlık olarak her şeyden önce lezzet şöleni sunan bir restoranız. Sektördeki hayatımıza müdavim yapan lezzetler sunarak başladık. Sivas’taki düğün ve nişan organizasyonları için genç çiftler bizimle iletişime geçtiler. Biz de “Neden olmasın?” dedik ve işe başladık. Kendimizi geliştirmek için profesyonel ekip arkadaşlarımızın bilgi ve birikiminden yararlandık ve Sivas Lezzetçi Çamlık Restaurant adı altında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Böylece unutulmaz kına geceleri düzenlemeye başladık. Üstelik trendleri de takip ettik. Kına gecelerinin modern ve günümüz koşullarına uygun olmasını sağladık.

Geniş ve ferah restoranımızda kına gecenizi planlamak için ilk olarak bir çalışma programı oluşturuyoruz. Duygu ve düşüncelerinizi öğrendikten sonra yola koyuluyor, her şeyin vaktinde yetişmesini sağlıyoruz. Eksiksiz bir organizasyon yaratabilmek adına ekibimizde görev dağılımı yapıyoruz. Karşılama personellerinden mutfak elemanlarına, fotoğraf ve video ekibinden servis ve hizmetten sorumlu ekip arkadaşlarımıza kadar birçok üyemiz bulunuyor. Böylece alanında uzmanlaşan kadromuzla bir sorun çıkmasını engelliyor. Oluşabilecek her sorun için mutlaka bir planımız bulunuyor. A’dan Z’ye tüm süreci düşünüyor, gecenin sonunda davetliler ve sizin yüzünüzde tatlı tebessümü görmek istiyoruz.

Kına gecesi için gerekli olan malzemelerin temini organizasyon ekibimiz sağlıyor. Kına tahtınız tüm davetlilerin görebileceği şekilde pistin önüne konumlanıyor. Pistimiz tüm nedimelerinizle birlikte dans edebileceğiniz, rahat hareket edebileceğiniz bir alana sahip. Müzisyenlerimiz de en güzel şarkılar eşliğinde eğlenmenizi sağlıyor.

Siz de Sivas kına mekânları arasında her detayı düşünen, profesyonel ve ilgili bir ekiple çalışmak isterseniz doğru ekip biziz! Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve düğün süreci hakkında destek almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Lezzet Çamlık iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sularbaşı Mah. Aliağa Camii Sk. PTT Arkası

 • Haritadaki Konumu

  Lezzetçi Çamlık Deluxe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.