Hayal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Hayal Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Hayal Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Hayal Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Hayal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Hayal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Hayal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Hayal Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Hayal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hayal Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Grand Selimiye Düğün Salonu olarak profesyonel ekibimiz ve çift memnuniyetine verdiğimiz önemle uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyor, hayatınızın en özel günlerini renklendiriyoruz.

Kültürümüzün muhteşem bir yansıması olan kına gecelerinde sağladığımız hizmetler neler mi?

Organizasyonlarınızın planlama aşamasında dileklerinizi öğreniyor ve tavsiyelerde bulunarak tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz. Organizasyon süresince sizinle
yakından ilgileniyor, isteklerinizi harfiyen yerine getiriyoruz. Nasıl bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor ve sizinle birlikte konseptinizi belirliyoruz.

Salonumuz kolonsuz ve yüksek tavanlı olduğundan dolayı ferah bir ortamda eğlenebileceksiniz. Kapasitemiz 500 kişi ağırlayabileceğimiz genişliktedir. Yaz ve bahar mevsimlerinde isterseniz ön bahçemizde 150 arka bahçemizde ise 250 kişi kapasiteli açık hava organizasyonları da gerçekleştirebiliyoruz.

Davetli sayınıza uygun olarak elips şeklinde 8 kişilik masa ve tiffany sandalyelerimizle salonumuzu hazırlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifleri sunuyoruz, kına ve bekârlığa veda partileri için en çok mor ve kırmızı renk tercih görüyor. Konsept partiniz için kına tahtını salonumuzun en güzel yerine yerleştiriyor ve etrafına minderler koyarak arkadaşlarınızla fotoğraf çekilebileceğiniz bir köşe oluşturuyoruz.

Geniş repertuvara sahip orkestra ve sanatçılarla anlaşıyor, dilerseniz davul şovları da eğlencenize eğlence katabiliyor. Ses ve sahne kurulumunda son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar kullanıyoruz.

Organizasyon boyunca en mutlu anlarınız ve kına merasiminiz profesyonel fotoğrafçımız tarafından kaydediliyor. Gün sonunda çekilen fotoğrafları ise 150 adet fotoğrafı DVD içerisinde teslim ediyoruz.

Yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı menümüz bulunuyor. Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz ana yemek, salata, tatlı, kuru yemiş ve meyve tabağı yemeksiz bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz ise yaş ve kuru pasta, kuru yemiş, meşrubatlarla menünüzü hazırlıyoruz.

Grand Selimiye Sivas olarak yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyon geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yenidoğan Mahallesi, Hayri Sığırcı Cd. No:102, 58040 Sivas Merkez/Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hayal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.