Emirgan Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Emirgan Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Emirgan Kır Düğün Bahçesi Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Emirgan Kır Düğün Bahçesi Genel Özellikler

Emirgan Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Emirgan Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Emirgan Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Emirgan Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Emirgan Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Emirgan Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Profesyonel bir hizmetle çıktığımız yolda devam ediyoruz. Düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlarınız için Emirgan Düğün Salonu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğlenceli kına gecelerinin bir numaralı adresiyiz. Oldukça merkezi yerde, değişmeyen adresimizde sizi bekliyoruz. Konumumuz sayesinde bizi rahatça bulabilen misafirleriniz için ilk olarak zamandan tasarruf sağlıyoruz. Üstelik kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Tecrübemizle de organizasyonların eksiksiz olarak devam etmesini sağlıyoruz.

İlk defa bu tatlı heyecanın içindesiniz. Biz deneyimli olduğumuz için günümüzde popüler olan kına geceleri için tema önerilerinde bulunuyoruz. Eşinizle birlikte yeni bir hataya başlarken bu özel günü arkadaşlarınızla geleneksel bir gecede kutlayacaksınız. Tam da istediğiniz gibi bir gece yaratacağımıza söz veriyoruz.

Kına geceleri için gerekli olan tüm malzemeleri temin ediyor, gelin hanım için özel bir kına köşesi oluşturuyoruz. Hatta kına tahtını istediğiniz renklerde cibinlikle süslüyor, nedime minderlerini de yanlarına yerleştiriyoruz.

Kına gecenizde yemek vermek istiyorsanız kına menüsünü de beraber belirliyor, lezzetlerimizi tatmanız için menü tadım etkinliği düzenliyoruz. Böylece yemek listelerini damak zevkinize uygun tatlarla güzelleştirebiliyorsunuz.

Eğer farklı hizmetler almak isterseniz de dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak dilediğiniz konseptte kına geceleri düzenleyebilir, dekorasyonda değişiklikler yapabilirsiniz. Son derece ayrıntılı olarak planlanan kına gecelerinde bizim ekibimizin tüm süreci yönetmesini isterseniz hay hay hemen yerine getirebiliriz. Bugün sizin gününüz ve hayallerinizi gerçekleştirmek bizim görevimiz!

Fiyatlarımızla Sivas kına salonları arasında fark yaratıyoruz. Kaliteli hizmeti cebinizi düşünen fiyatlarla elde ediyorsunuz. Eğer bizimle iletişime geçmek ve hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz sayfa üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Emirgan Düğün Salonu ve Kir Bahçesi iletişin formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Pınarönü, 58800 Gürün/Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emirgan Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.