Ayışık Düğün Salonu

E-posta Gönder

Ayışık Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Ayışık Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ayışık Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Ayışık Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ayışık Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ayışık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ayışık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ayışık Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ayışık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Ayışık Düğün Salonu Hakkında

En şık kına gecesi ve düğünler için tasarladığımız Ayışık Düğün Salonu Gemerek’te sizi bekliyor. 28 yılı aşkın bir tecrübeyle hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırız! Yıllardır tercihiniz olmamızı sağlayan kalabalık ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşuyor ve her zaman en kaliteli hizmet için çalışıyoruz. En iyisini hak eden mutlu çiftlerimizin mutluluğuna şahitlik etmekten gurur duyuyoruz! Bunun için kapsamlı bir hazırlık süreci yürütüyoruz. Gelin sunduğumuz hizmetlerden de kısaca bahsedelim:

Öncelikle davetlerinizi tasarlarken isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Hatta her detayın dilediğiniz gibi olması için organizasyon sorumlumuzla birlikte çalışıyoruz. Konseptlerinizi tasarlayacak bir organizasyon firması için de kapılarımız her zaman açık! Siz hayal ettiğinizi anlattığınızda, salonda hummalı bir çalışma başlıyor. Davetli sayınıza göre dikdörtgen ve kare masalar düzenleniyor. Beyaz ve kırmızı rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı şık bir atmosfer yaratıyoruz. Tam da geleneksel kına geceleri için uygun diyebileceğiniz bir ambiyans içerisinde olacak ve adeta büyüleneceksiniz. Üstelik taht ve kına takımıyla kına köşesi, gelin yolu, dans pisti ve sahne için de süslemeler yapıyoruz… Salonumuzda her detay düşünülerek uyumlu bir şekilde stilize ediliyor. Her mevsim tercih edebileceğiniz salonumuz, hava koşullarından etkilenmemeniz için salon tipi iklimlendirme ve havalandırma sistemleriyle döşenmiştir. Yüksek tavanlı olması ve geniş bir alan üzerinde kurulmuş olması da salonumuzda rahat hareket edeceğiniz ferah bir atmosferi beraberinde getiriyor.

Şıklığı ve temiz havası kadar; davet menülerinden de memnun kalacaksınız! Özel olarak seçtiğiniz lezzetler konuklarınıza sunulurken güler yüzlü ve hızlı servis yapılacak. Eş zamanlı olarak alanında uzman müzik ekibimiz de sahnede yerini alacak! Gece boyunca eğlence ve geleneksel kına türküleriyle kesintisiz eğlence sizi bekliyor.

Bütün bu hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Sivas kına salonları arasından, Ayışık Düğün Salonu’nu tercih etmek. İletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurma!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yenihayat Mah. Bozok Cad. Kızılşar Sok. No: 24/ A Yeniçubuk- Gemerek/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ayışık Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.