Yeşim Teras Restaurant

E-posta Gönder

Yeşim Teras Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Yeşim Teras Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Yeşim Teras Restaurant Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Yeşim Teras Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Yeşim Teras Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yeşim Teras Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Yeşim Teras Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yeşim Teras Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı

Yeşim Teras Restaurant Hakkında

Datça’nın tüm güzelliklerini bizim restoranımızdan görmek ister misiniz?


Özel günlerinizi bizimle gerçekleştirebilir, deniz manzaramızı aşkınızı ölümsüzleştirdiğiniz anla süsleyebilirsiniz. Yeşim Teras Restaurant özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Düğün törenlerinizde, nişan merasimlerimizde ve kına gecesi organizasyonlarınızda bizi tercih edebilirsiniz.


Profesyonel ekibimizle beraber hayal ettiğiniz organizasyonları gerçekleştirebilir, istediğiniz süslemeler doğrultusunda kına gecesi organizasyonunuzu düzenleyebiliriz. Aileniz ve dostlarınızla beraber düğün öncesinde eğlenebileceğiniz ve stresinizi atabileceğiniz tek bir gece kaldı.


Bu gecede ekibimizin yardımıyla sadece eğlenebilir ve misafirlerinizle ilgilenebilirsiniz. Çünkü biz omuzlarındaki yükü azaltmak amacıyla kına gecesi organizasyonlarınız için gerekli olan tüm ayrıntıları düşünüyor, gecenizde yer veriyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınız için Yeşim Teras Restaurant Datça/Muğla adresinde hangi hizmetleri sağlıyoruz?


İlk olarak gecenizin planlamasını organizasyon sorumlumuz ile yapabiliyor, özel günlerinizde yer almasını istediğiniz ayrıntıları bize anlatabilirsiniz. Ekibimizle beraber tüm organizasyon sürecinizi yönetiyor, organizasyonunuzun kusursuz olmasını sağlıyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınızda kullanmak üzere istediğiniz tüm süsleme ve malzemeleri temin ediyor, çözüm ortaklarımız aracılığı ile gecenizde yer veriyoruz. Kına mumu, kına tepsisi ve kına alternatifleriyle beraber kına gecenizin tam istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı yemekli olarak da düzenleyebiliyoruz. Şık bir akşam yemeği sonrasında arkadaşlarınızla beraber eğlenebilecek, geleneksel kına gecesi ritüellerine yer verebiliriz. Kına gecesi ritüellerinden olan kına yakma merasimini bizimle beraber gerçekleştirebilirsiniz. Testi kırma adetine de gecenizde yer verebiliriz.


Dilerseniz organizasyon firmasıyla anlaşabilir, mekânımızda yer almasını istediğiniz süslemelere bu şekilde de ulaşabilirsiniz. Farklı konseptlerde kına gecesi organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.


Sizlere sunduğumuz hizmetlerden sadece birkaçından bahsettik. Yüz yüze gerçekleştirdiğimiz görüşmede tüm hizmetlerimizi konuşabiliriz. Bizimle buluşmak için ilk olarak sayfa üzerinde yer alan ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanabilir, hayal ettiğiniz organizasyonlara ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Datça Mahallesi, 48900 Datça/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yeşim Teras Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.