Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Yelken Bay Beach & Hotel

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yelken Bay Beach & Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yelken Bay Beach & Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yelken Bay Beach & Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yelken Bay Beach & Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Yelken Bay Beach & Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yelken Bay Beach & Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yelken Bay Beach & Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yelken Bay Beach & Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yelken Bay Beach & Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yelken Bay Beach & Hotel Hakkında

Geleneksel bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek ya da kına gecesi davetlerini eğlenceye dönüştürmek ister misiniz?


Her iki ihtimal için de zarif ve şık dekore edilmiş eşsiz bir atmosfer Yelken Bay Beach & Hotelde sizi bekliyor. Organizasyon sorumlumuz hazırlıklarınızı yapmak ve gecenizi planlamak için görüşme talebinde bulunuyor. Alınan kararlar doğrultusunda ekibimiz ile görev paylaşımı yaparak hazırlıklara başlıyoruz. Her anınızın eksiksiz olması için organizasyon yönetimi görevini de üstleniyoruz. Bu yüzden gece boyunca yanınızda oluyor ve gecenin akışını takip ediyoruz!


Kına gecesi organizasyonlarınız için restoranımızda davet menüleri hazırlıyoruz. Eş zamanlı olarak da doğanın içinde, deniz kenarındaki mekânımızda süsleme ve dekorasyon çalışmaları başlıyor. Hayallerinizdeki gibi bir gece kına köşesi ve davetli masaları da dahil tasarlanıyor. Kına merasimleriniz için farklı konsept seçenekleri ile renkli bir ortam yaratıyoruz. Şık bir kına masası ya da kına tahtı dekore etme konusunda da görüşmeler düzenlenmemiz gerekiyor. Kına gecesi süslemeleriniz için gerekli olursa organizasyon firmaları ile de anlaşmalar yapabilirsiniz.


Bekarlığa veda partileriniz için ise daha eğlenceli ve farklı alternatifler tercih edebilirsiniz. Mesela otelimizde düzenlenen eğlencelere ve aktivitelere katılabilirsiniz. 13 adet oda ve süit oda seçeneklerimizden rezervasyon yaptırabilir ya da villamızda kız kıza konaklama imkânına sahip olabilirsiniz. Sahil eğlencelerimiz ve güneşin tadına vararak tatilinizi hız kesmeden devam ettirebilirsiniz. Genellikle de son geceniz için veda partinizi gerçekleştirebilir, kokteyl bar veya cookie barda eğlencelerinizi düzenleyebiliriz.


Bolca eğlence ve keyifli organizasyonların adresi Yelken Bay Beach Hotel Bodrum oluyor! Unutulmaz anlar için canlı müzik eşliğinde düzenlenecek organizasyonlarınızı birlikte tasarlayabiliriz. Bunun için sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz. Formu eksiksiz olarak doldurursanız istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres::

  Yalıkavak Mah. Kültür Cad. No: 39/ A1 Bodrum/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Yelken Bay Beach & Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.