Yatağan Çamlık Restaurant

E-posta Gönder

Yatağan Çamlık Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Yatağan Çamlık Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Yatağan Çamlık Restaurant Genel Özellikler

Yatağan Çamlık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Yatağan Çamlık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yatağan Çamlık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Yatağan Çamlık Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yatağan Çamlık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Yatağan Çamlık Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır profesyonel bir hizmetle Muğla kına mekanları arasında Yatağan’da açık hava da organizasyon keyfini çiftlere yaşatıyoruz. Davetli sayısına göre değişen personelimizle birlikte her an yanınıza olduğumuz kına davetinizden memnun ayrılacağınıza eminiz.


Daha önce yemekli bir kına daveti düşündünüz mü? Eğer cevabınız “hayır” ise restoranımıza bekliyoruz. Çünkü bütçe dostu bir mekân olarak, yemekli kına için gayet uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyoruz. Üstelik kır kınası konsepti yaşıyorsunuz.


Uzun çam ağaçları arasında farklı renklerde napolyon model sandalye seçenekleri ile karşınıza çıkıyoruz. Ek olarak, süsleme ve konseptler konusunda da faaliyetlerimiz var. Fakat bu kararlar için önceden yüz yüze görüşmeyi oldukça önemsiyoruz. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Bu esnada az önce bahsettiğimiz her noktayı konuşuyoruz. Kına menüsü de buna dahil. Böylece ortaya istediğiniz bir kına gecesi çıkıyor. Günün sonunda da memnun tavırlarla işletmemizden ayrılıyorsunuz. Bu da bizi çok mutlu ediyor.


En başından beri yenilenmeyi, gelişmeyi sağlayacak tüm gelişmeleri yakından takip ettik. Bugünlere kadar beğenilen bir mekân olarak gelmemizdeki en önemli sebep olarak bu konu karşımıza çıkıyor. Çünkü her gün trendler, zevkler ve teknoloji o kadar değişiyor ki buna ayak uydurmak gittikçe zorlaşıyor. Fakat bu değişimi amaç edinmiş işletmeler bizim gibi tüm süreci yakından takip ediyor.


Eğlenceli ve elbette keyfini çıkaracağınız bir kına organizasyonu vadediyoruz. Üstelik açık hava, profesyonellik, güler yüz ve kalite ile birlikte… Muğla’da kına gecesi organizasyonu düşünen herkesin karşınıza bu ilkelerle bütünleşmiş bir mekân olarak çıkıyoruz. Eğer yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurup bizimle iletişime geçerseniz tam anlamıyla bir rüyanın içine düşeceksiniz. Bunun için günlerimiz dolmadan bizimle iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akyol Mahallesi No:1

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yatağan Çamlık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.