Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Yatağan Çamlık Restaurant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yatağan Çamlık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Yatağan Çamlık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yatağan Çamlık Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yatağan Çamlık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yatağan Çamlık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yatağan Çamlık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yatağan Çamlık Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yatağan Çamlık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yatağan Çamlık Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır profesyonel bir hizmetle Muğla kına mekanları arasında Yatağan’da açık hava da organizasyon keyfini çiftlere yaşatıyoruz. Davetli sayısına göre değişen personelimizle birlikte her an yanınıza olduğumuz kına davetinizden memnun ayrılacağınıza eminiz.


Daha önce yemekli bir kına daveti düşündünüz mü? Eğer cevabınız “hayır” ise restoranımıza bekliyoruz. Çünkü bütçe dostu bir mekân olarak, yemekli kına için gayet uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyoruz. Üstelik kır kınası konsepti yaşıyorsunuz.


Uzun çam ağaçları arasında farklı renklerde napolyon model sandalye seçenekleri ile karşınıza çıkıyoruz. Ek olarak, süsleme ve konseptler konusunda da faaliyetlerimiz var. Fakat bu kararlar için önceden yüz yüze görüşmeyi oldukça önemsiyoruz. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Bu esnada az önce bahsettiğimiz her noktayı konuşuyoruz. Kına menüsü de buna dahil. Böylece ortaya istediğiniz bir kına gecesi çıkıyor. Günün sonunda da memnun tavırlarla işletmemizden ayrılıyorsunuz. Bu da bizi çok mutlu ediyor.


En başından beri yenilenmeyi, gelişmeyi sağlayacak tüm gelişmeleri yakından takip ettik. Bugünlere kadar beğenilen bir mekân olarak gelmemizdeki en önemli sebep olarak bu konu karşımıza çıkıyor. Çünkü her gün trendler, zevkler ve teknoloji o kadar değişiyor ki buna ayak uydurmak gittikçe zorlaşıyor. Fakat bu değişimi amaç edinmiş işletmeler bizim gibi tüm süreci yakından takip ediyor.


Eğlenceli ve elbette keyfini çıkaracağınız bir kına organizasyonu vadediyoruz. Üstelik açık hava, profesyonellik, güler yüz ve kalite ile birlikte… Muğla’da kına gecesi organizasyonu düşünen herkesin karşınıza bu ilkelerle bütünleşmiş bir mekân olarak çıkıyoruz. Eğer yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurup bizimle iletişime geçerseniz tam anlamıyla bir rüyanın içine düşeceksiniz. Bunun için günlerimiz dolmadan bizimle iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Akyol Mahallesi No:1

 • Haritadaki Konumu

  Yatağan Çamlık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.