Yalıpark Beach Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yalıpark Beach Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Yalıpark Beach Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1000 - 1500 TL

Yalıpark Beach Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yalıpark Beach Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Yalıpark Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yalıpark Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1000 - 1500 TL aralığından başlamaktadır.Yalıpark Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Yalıpark Beach Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yalıpark Beach Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Yalıpark Beach Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Yalıpark Beach Hotel kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Yalıpark Beach Hotel Hakkında

Bodrum’un benzersiz güzelliğe sahip köşelerinden birinde yer alan tesisimiz Yalıpark Otel Yalıkavak’ın Plaj Caddesi üzerinde bulunuyor. Deniz kenarında kurduğumuz otelimizde çok yönlü bir hizmet veriyor, turizm sektörüne büyük bir katkıda bulunuyoruz. Ancak faaliyet alanlarımız bununla sınırlı değil, aynı zamanda kına gecesi ve bekarlığa veda partileri, düğünler ve nişan merasimleri gibi organizasyonları da düzenliyoruz.

Davet Alanları

Yalıpark Beach Hotel olarak özel gün ve geceleri seçkin organizasyonlara dönüştürdüğümüz davet alanı seçeneklerimiz mevcut. Kına gecesi veya bekarlığa veda partileri için çiftlere kendimize ait plajımızı veya havuz başı alanımızı tahsis edebiliyoruz. Yaklaşık 100 kişi kapasiteli ve son derece eğlenceli organizasyonları, kum plajında daha salaş veya havuz başında daha şık konseptlere dönüştürebiliyoruz.

Dekorasyon

Dekorasyonu gelinler başta olmak üzere çiftlerimizin istekleri doğrultusunda onların zevklerine uygun şekilde tasarlıyoruz. Kına gecesi tercih edenlere klasik ve görkemli bir konsept sunarken, bekarlığa vedalarda daha parti havasında modern bir konsept ortaya çıkarıyoruz. Belirlenen temaya uygun renkler, aksesuarlar ve süsleme detayları seçerek davet alanımızı hazırlıyoruz. Arzu edilirse organizasyon firması da getirilebiliyor.

Hizmetler

Kına gecelerini otelimizde gerçekleştirmeye karar veren çiftlerimiz için tüm detayları düşünüyor ve ihtiyaç duyabilecekleri her konuda yardımcı oluyoruz. Kına tahtı ve gelinin bindallısını son moda modellerden seçiyoruz. Hint kınacısı, nedimeler, dans şovları, kına töreni, mum ve tef gibi aksesuarlar, DJ performansı ile seçilen kına müzikleri ve kına tepsisi gibi tüm hizmetleri sunuyoruz.

Tüm bunlar haricinde dileyen çiftlerimiz, aile fertleri veya arkadaşları için konaklama imkanı da sunuyoruz. Otelimizde her biri muhteşem manzara ve özelliklere sahip 100’den fazla odamız bulunuyor. Toplu etkinliklerde önceden rezervasyon yapmak kaydı ile konuklarımızı uygun fiyat seçenekleri ile ağırlayabiliyoruz. Organizasyonun öncesi veya sonrasında otelimizde konaklayarak Yalıkavak’ın ve Bodrum denizinin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Yiyecek / İçecek

Kına geceleri ve bekarlığa veda partilerinde yemek veya kokteyl şeklinde servis yapıyoruz. Grup organizasyonları için belirlediğimiz 6 farklı menümüzde; başlangıçlar, ara sıcaklar, ana yemek, salata ve tatlı başlıkları altında seçenekler sunuyoruz. Çiftimizin damak zevkine göre menü tadımı düzenleyerek karar vermelerine yardımcı oluyoruz. Seçimleri ne olursa olsun çok lezzetli tabaklar sunuyoruz.

Bodrum kına mekanları arasında yapacağınız seçimde oyunuzu bizden yana kullanırsanız kaliteli hizmetlerimiz sayesinde pişman olmazsınız. Yalıpark Beach Hotel farkı ile dillere destan bir kına gecesine veya doyasıya eğlenceli bir bekarlığa veda partisine sahip olmanız işten bile değil. Daha detaylı bilgi için sayfa üzerindeki numaramızı veya yandaki formu kullanarak bize hemen ulaşabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Adres:

  Yalıkavak, Plaj Cd. NO:20/B Bodrum

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yalıpark Beach Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.