Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Yacht Classic Hotel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yacht Classic Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Yacht Classic Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Yacht Classic Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yacht Classic Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Yacht Classic Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yacht Classic Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Yacht Classic Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yacht Classic Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yacht Classic Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Yacht Classic Hotel Hakkında

Fethiye’nin merkezinde, denize sıfır konumumuz, şık dekorasyonumuz ve cana yakın ekibimizle kına gecenize ev sahipliği yağmaya gönüllüyüz. Bu eşsiz atmosferde harika bir gün yaşamak istiyorsanız Yacht Classic Hotel Fethiye ekibinin tecrübeli ellerine kendinizi bırakabilirsiniz.

Neler mi yapıyoruz?

Geniş ve ferah ağırlama kapasitemiz ve kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz ortamımızda sizleri ağırlıyoruz. Deneyimli personelimizle memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Kına gecenizi planlarken her aşamada sizin fikrinizi alıyor, masa ve sandalyelerimizi de istediğiniz renk ve şekilde süslüyoruz.

Kına gecenizde yemek servimiz var mı?

Tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı lezzetleri deneyimli servis elemanlarımızla misafirlerinize sunuyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanarak hazırladığımız menülerimizde değişiklik yapabilir, dilerseniz menü tadımı gerçekleştirebilirsiniz. Kına gecemde yemek servisi olmasın derseniz ise kuru yemiş ve içecek ikramlarımızla misafirlerinizi ağırlıyoruz.
Ek hizmetlerimiz;

Mekânımızda meşhur kına gecesi adetlerini yerine getirebilmeniz için ortaklık kurduğumuz organizasyon firmamız aracılığıyla size özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınızı mekânımızın baş köşesine yerleştiriyoruz. Muğla’da düğün mekânları arasında fark yaratacak özelliklerimizle, size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Işık ve sahne sistemi;

Standartların üstünde sahne ve ses sistemi sunuyoruz. Ayrıca geniş olarak bıraktığımız pist alanımızda özgürce dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. İsterseniz ilk dansınızdan başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalacak tüm müziklerinize beraber karar verebiliriz.

Otelimizde düğün, nişan, sünnet, balo, mezuniyet, açılış, kurumsal etkinlik ve kokteyl gibi etkinlikler düzenleyebiliyor, bu organizasyonlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve Yacht Classic Hotel fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Fevzi Çakmak Cad. No:24 48300 Fethiye TÜRKİYE

 • Haritadaki Konumu

  Yacht Classic Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.