Villa Aşina

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Villa Aşina - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Villa Aşina Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Villa Aşina Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Villa Aşina Sıkça Sorulan Sorular

{Villa Aşina} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Villa Aşina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Villa Aşina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Villa Aşina} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Villa Aşina kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Villa Aşina Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı Türkiye’nin en temiz ve sakin turizm beldelerinden biri olan Datça’da düzenlemek istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Villa Aşina Otel olarak sağladığımız kaliteli hizmet, doğayla baş başa bir ortam ve eşsiz manzara ile konuklarımızı buradan memnun bir şekilde uğurlayacağımıza eminiz.

Villa Aşina Datça’da merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Toplu taşıma araçları, taksi ve özel araçlarınızla otelimize gelebilmektesiniz.

70-80 kişilik organizasyon gerçekleştireceğiniz bir açık alanımız bulunuyor. Rengarenk çiçekler, ağaçlar ve çimden oluşan bu alanda kına gecenizi düzenlemenin farkını hissedeceksiniz. Palmiye detaylarıyla süslenmiş havuzumuz, satranç takımımız, hamağımız ve birçok farklı aksesuar ile açık alanımızı süslemiş bulunuyoruz.

Kına geceniz için bu alanı, masa ve sandalyeleri süslemek isterseniz, alanında uzman organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda yardım alabilirsiniz. En yeni kına konseptlerini bahçemizde rahatlıkla uygulayabilmektesiniz.

Otelimizde yalnızca kına gecesi değil, butik kır düğünü, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, nikah, nişan gibi toplu davetlerinizi de gerçekleştirebilmektesiniz. Bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerektiğini dip not olarak belirtelim. Yoğunluğumuzdan dolayı mağdur olmanızı istemiyoruz. Aynı zamanda gelecek kişi sayısını ve isteklerinizi önceden öğreneceğimiz için daha iyi bir hizmet verebiliyor, isteklerinizi karşılamak için bir planlama yapabiliyoruz.

Bu özel anlarınızdan önce ya da sonra otelimizde konaklama şansına da sahipsiniz. Sizler için hazırlanmış, hepsi birbirinden farklı şekilde dizayn edilmiş 17 odamız bulunuyor. Bu odalarımızı isteklerinize ve cebinize göre seçme imkânınız var. Gecenin yorgunluğunu atabilir ve kuşların cıvıltısıyla, doğayla iç içe bir ortamda uyanabilirsiniz.

Bizi tercih etmek, imkânlarımızdan faydalanmak ve Villa Aşina fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için yandaki formu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İskele Mah.saklıkoy Mevkii 24.sokak No:10, 48900

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Villa Aşina Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.