Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Uğurlu Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Uğurlu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Uğurlu Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Uğurlu Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Uğurlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Uğurlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Uğurlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Uğurlu Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Uğurlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Uğurlu Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan kına ve bekârlığa veda partinizi kusursuz bir organizasyonla kutlamak isterseniz en doğru adresteniz. Uğurlu Düğün Salonu Datça olarak özel günlerinizin sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Son zamanlarda konsept organizasyonlar şeklinde kutlanan kına ve bekârlığa veda partilerinize yeni soluklar getiriyoruz. Hizmet vermeye başladığımız yıldan itibaren kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Siz çiftlerimize daha iyi ve farklı bir hizmet sunmak adına özenle çalışmaya devam ediyoruz.


Yüksek tavanlı ve ferah salonumuzda kına geceniz öncesinde belirlemiş olduğunuz davetli sayısına göre düzenleme yapıyoruz. Kına gecesi konseptinize uygun olarak masa ve sandalye giydirmelerimizi yapıyoruz. Kına masanız için istediğiniz her şeyi temin edebiliyoruz. Kına ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz bütün gece sizin için çalışacaklar. Kına geceniz için davetlilerinize küçük hatıralar dağıtmak isterseniz birlikte çalıştığımız organizasyon firmaları aracılığıyla temin edebiliyoruz. Geçmişten günümüze gelen geleneği yerine getirdiğiniz kına merasimini ise sizler için farklı temalarda gerçekleştirebiliyoruz.


Dans ederken konuklarınıza görsel şov sunmak için her şeyi düşündük. Tavanımızdaki renkli ışık gösterilerimizi çok beğeneceksiniz. Yer sıkıntısı yaşamayın, özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı tasarladık. Salonumuzun her noktasından rahatlıkla görülebilen pist alanımızda konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmediğiniz kadar keyifli vakit geçireceksiniz.


Fotoğraf çekimlerinizi salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız yapıyor. Video çekimlerinizi de üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Kına gecenizin ardından montajlanmış bir şekilde videonuzu sizlere ulaştırıyoruz.


Sadece kına gecesi hizmeti vermiyoruz; düğün, doğum günü, açılış ve daha fazlası. Güler yüzlü, işinde uzman ve profesyonel ekibimizle bütün özel günlerinizde size hizmet veriyoruz.


Daha fazla bilgi almak ve size özel tekliflerimizden yararlanmanız için yapmanız gereken çok basit. Hemen ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Oyucak Mevkii Datça, Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Uğurlu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.