• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tolay Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Tolay Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Tolay Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tolay Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Tolay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tolay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Tolay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Tolay Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tolay Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tolay Hotel Hakkında

Tolay Hotel olarak 1992 yılından beri otelcilik sektöründe hizmet veriyoruz. Eşsiz mimariye sahip bir binada davetlileri ağırlamaya başladık ve 2009 yılında yenilendik. Bizi tercih eden misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek adına binamızın dışında hizmetlerimizi de genişlettik. Özel günlerde de davetlileri ağırlamaya başladık. Düğün, nişan, kına, söz ve kurumsal etkinlikler için kapımızı açıyoruz. Siz de modern ve şık bir kına töreni hayal ediyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Unutulmayacak bir kına seremonisi için Tolay Hotel Fethiye’de sağladığımız hizmetler neler?

Yemekli kına törenleri için gecenizi ziyafete dönüştürmek için birçok yemek listesi alternatifi sunuyoruz. Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini içeren menülerden dilediğiniz yemeği tercih edebiliyorsunuz. Yemeksiz bir davet istiyorsanız da çeşitli atıştırmalıklar sunabilir, meşrubat ya da içki servisi yapabiliriz. Tamamen özel günlerde sunduğumuz hizmetlerin içeriğini size bırakıyor, nasıl bir gece planlamak istiyorsanız iletişim kurmanız için bekliyoruz.

Dekorasyona çok önem veriyoruz. Özenle tasarlanan otelimizde gerçekleştirdiğimiz düğünler için masa ve sandalye giydirmeleri, farklı çiçek aranjmanları, sunum tabakları kullanıyoruz. Dekor ve aksesuarlara da tabii ki beraber karar veriyoruz. Kına gecelerinin en önemli detayı olan kına tahtını ise çözüm ortaklarımız aracılığıyla mekânımıza konumlandırıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması da getirebilir, gecenizi dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz.

Eğer Fethiye kına mekânları arasında seçim yapacaksanız Tolay Otel’i seçmeniz için birçok neden var. En önemlisi kına ile ilgili tüm süreci yöneten bir organizasyon ekibine sahibiz. Hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak ve organizasyon sorumlumuz Tolga Bey’in keyifli sohbetiyle gecenizi düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Tolay Hotel iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Unutulmayacak anlara şahitlik edecek otelimiz sizi ve davetlileri bekliyor. Ücretsiz fiyat teklifi alarak bizden randevu alabilirsiniz. Sadece bir form kadar uzağınızdayız.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Kayakoyu Yolu Uzeri Hisaronu, 48300 Fethiye/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Tolay Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.