Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Sun Garden Butik Apart Hotel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sun Garden Butik Apart Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sun Garden Butik Apart Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Sun Garden Butik Apart Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sun Garden Butik Apart Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Sun Garden Butik Apart Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sun Garden Butik Apart Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sun Garden Butik Apart Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sun Garden Butik Apart Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sun Garden Butik Apart Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sun Garden Butik Apart Hotel Hakkında

Huzurlu bir başlangıç için bekarlığa veda eğlencesi düzenlemek ister misiniz? Üstelik şehrin gürültüsünden uzaklaşarak yalnızca dostlarınız ile birlikte özel bir tatil şansınız var desek?


Evet dediğinizi duyar gibiyiz! Sun Garden Butik Apart Hotel Bodrum Muğla adresinde sizi bekliyoruz! Düğün ve davetlerinizden önce stres atacağınız bir tatil imkânı ile bekarlığa veda partileri düzenliyoruz. Yemekli düzen kokteyl düzeni alternatiflerinize bağlı olarak 50 ila 100 kişiye kadar davetlinizi ağırlıyoruz. Eğlenceyi birkaç günlük bir tatile dönüştürmek ya da davet sonrası konaklama talep edenler için 40 kişiye kadar yatak kapasitemiz de bulunuyor.


Davetleriniz için ise şık bir masa düzeni oluşturmak ilk önceliğimiz oluyor. Sade ve şık bir şekilde masalarınızı tasarlıyoruz. Davetli sayınıza göre masalar ya da tek uzun bir masa oluşturabiliyoruz. Süslemeleri için abartıdan uzak tercihler yapıyor olsak da ekstra süslemeler talep eden konuklarımız için farklı alternatifler sunabilir ve çözüm ortaklarımız ile birlikte bir çalışma yürütebiliriz.


Bekarlığa veda partileriniz için alkollü ve alkolsüz menülerinizi de Sun Garden Butik Apart Hotel mutfağında hazırlıyoruz. Türk ve dünya mutfağından tercihler yapabileceğiniz geniş bir yelpazeye sahip menülerimiz ile farklı alternatifler sunuyoruz. Standart bir menü tercih etmek isterseniz soğuk ve sıcak mezelerden ana yemeklere kadar her lezzet için farklı damak tatlarına uygun olacak seçeneklerimiz bulunuyor. Gecenin sonunda ise tatlı ve meyve ikramlarımız da oluyor…


Üstelik tesisimizde ziyafetlerinize eşlik edecek hafif müzik ve eğlence de oluyor! Şehir merkezine hem yakın hem de kalabalıktan uzak konumu ile size ait bir davet düzenleme şansınız oluyor.


Yapmanız gereken ise Sun Garden Butik Apart Hotel iletişimi için sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Geriş Mah. Karataş Sok. No: 10 Bodrum/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Sun Garden Butik Apart Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.